GP Premium - en to hr translation catalogue (491 entries)

[ctx: %1$s is post type label. %2$s is taxonomy label.]
en: %1$s %2$s Archive
hr: %1$s %2$s arhiva

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archive
hr: %s arhiva

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archives
hr: %s arhive

en: + More
hr: + više

en: 0 Widgets
hr: 0 widgeta

en: 1 Widget
hr: 1 widget

en: 100% Width
hr: 100% širina

en: 2 Widgets
hr: 2 widgeta

en: 3 Widgets
hr: 3 widgeta

en: 4 Widgets
hr: 4 widgeta

en: 404 Template
hr: 404 predložak

en: 5 Widgets
hr: 5 widgeta

en: <code>%copy%</code> to include the copyright symbol.
hr: <code>%copy%</code> za ubaciti simbol zaštite prava.

en: <code>%current_year%</code> to update year automatically.
hr: <code>%current_year%</code> za automatsku nadogradnju godine

en: Above Content Area
hr: Iznad područja sadržaja

en: Above Header
hr: Iznad zaglavlja

en: Above Title
hr: Iznad naslova

en: Activate
hr: Uključi

en: Activating plugins
hr: Aktiviranje dodataka

en: Add Exclusion Rule
hr: Doodaj pravilo za isključenost

en: Add Location Rule
hr: Doodad lokalno pravilo

en: Add Media
hr: Dodaj medij

en: Add New Element
hr: Doodaj novi element

en: Add Section
hr: Dodaj područje

en: Add User Rule
hr: Doodaj ulogu korisnika

en: Add custom classes to the Page Hero element.
hr: Dodaj klasu straničnom Hero elementu.

en: Add to the top padding of your Page Hero to prevent overlapping.
hr: Doodad padding iznad Hero stranice kako bi se spriječilo prekrivanje.

en: Advanced
hr: Napredno

en: Alignment
hr: Poravnavanje

en: All
hr: Sve

en: All Archives
hr: Sve arhive

en: All Elements
hr: Svi elementi

en: All Singular
hr: Sve Singular

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: Alt Button Background
hr: Boja Alt dugmeta

en: Alt Button Background Hover
hr: Hover boja pozadine Alt dugmeta

en: Alt Button Text
hr: Tekst Alt dugmeta

en: Alt Button Text Hover
hr: Hover tekst Alt dugmeta

en: An error occurred, please try again.
hr: Dogodila se pogreška, molimo pokušajte ponovo

en: Apply
hr: Primjeni

en: Archives
hr: Arhiva

en: Attachment
hr: Prilog

en: Author Archives
hr: Arhive autora

en: Automatic
hr: Automatski

en: Back to Top Button
hr: Dugme za nazad na vrh

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Color
hr: Boja pozadine

en: Background Color Overlay
hr: Boja prekrivanja pozadine

en: Background Current
hr: Sadašnja pozadina

en: Background Hover
hr: Pozadinski hover

en: Background Image
hr: Pozadinska slika

en: Background Images
hr: Slike u pozadini

en: Background Overlay
hr: Prekrivanje pozadine

en: Background Position
hr: Pozicija pozadine

en: Backing up options
hr: Backup-iranje opcija

en: Below Header
hr: Ispod zaglavlja

en: Below Title
hr: Ispod naslova

en: Blog
hr: Objava

en: Body
hr: Tijelo teksta

en: Both Sidebars
hr: Obje bočne trake

en: Both Sidebars on Left
hr: Obje bočne trake lijevo

en: Both Sidebars on Right
hr: Obje bočne trake desno

en: Bottom
hr: Ispod

en: Bottom Padding
hr: Margina na dnu

en: Bottom margin
hr: Margina na dnu

en: Box Type
hr: Vrsta boxa

en: Bulk Actions
hr: Skupne radnje

en: Buttons
hr: Dugmad

en: Cancel
hr: Prekini

en: Center
hr: Centar

en: Change
hr: Izmjeni

en: Change the spacing for various elements using pixels.
hr: Promijeniti razmake za različite elemente s pikselima

en: Checkout
hr: Provjeriti

en: Choose Element Type
hr: Odaberi vrstu elementa

en: Choose when this element should display.
hr: Odaberite kada bi se ovaj element trebao prikazivati.

en: Choose when this element should not display.
hr: Odaberite kada se ovaj element ne bi trebao prikazivati.

en: Choose...
hr: Odaberi...

en: Click and drag to sort
hr: Klikni i dovuci

en: Click to edit
hr: Klikni za uređivanje

en: Click to edit content
hr: Klikni za uređivanje sadržaja

en: Click to edit settings
hr: Klikni za uređivanje postavki

en: Click to remove
hr: Klikni da se izbriše

en: Close
hr: Zatvori

en: Colors
hr: Boje

en: Columns
hr: Kolone

en: Comments
hr: Komentari

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Contain
hr: Sadrži

en: Container
hr: Kontejner

en: Container Width
hr: Širina kontejnera

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content (no sidebars)
hr: Sadržaj (bez bočnih traka)

en: Content / Sidebar
hr: Sadržaj / Bočna traka

en: Content / Sidebar / Sidebar
hr: Sadržaj / Bočna traka / Bočna traka

en: Content Area
hr: Područje sadržaja

en: Content Padding
hr: Bjelina sadržaja

en: Content Title
hr: Naslov sadržaja

en: Content font size
hr: Veličina fonta sadržaja

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Copyright
hr: Zaštita prava

en: Cover
hr: Prekriti

en: Custom
hr: Postojeći

en: Custom Classes
hr: Pojedinačna klasa

en: Custom Hook
hr: Postojeći hook

en: Custom Hook Name
hr: Ime postojećeg hooka

en: Custom ID
hr: Pojedinačni ID

en: Custom Image
hr: Postojeća slika

en: Custom post meta. Replace "name" with the name of your custom field.
hr: Meta oznaka objave. Zamjena "imena" s imenom vašeg polja

en: Date Archives
hr: Datum arhiviranja

en: Deactivate
hr: Isključi

en: Default
hr: Postojeći

en: Desktop only
hr: Samo desktop

en: Disable
hr: Isključi

en: Disable Elements
hr: Isključi elemente

en: Disable Featured Image
hr: Isključi istaknutu sliku

en: Disable Site Footer
hr: Isključi podnožje stranice

en: Disable Site Header
hr: Isključi zaglavlje stranice

en: Disable the featured image on posts with this hero area.
hr: Isključi istaknutu sliku na objavama s ovim hero područjem

en: Display Rules
hr: Pravila prikazivanja

en: Display add to cart button
hr: Prikaži dugme dodaj u košaricu

en: Display breadcrumbs
hr: Prikaži navigaciju po stranici

en: Display cart in menu
hr: Prikaži košaricu u izborniku

en: Display comment count
hr: Prikaži broj komentara

en: Display featured images
hr: Prikaži naslovne slike

en: Display padding around images
hr: Prikaži padding oko slika

en: Display page title
hr: Prikaži ime stranice

en: Display post author
hr: Prikaži autora objave

en: Display post categories
hr: Prikaži kategorije objava

en: Display post date
hr: Prikaži datum objave

en: Display post navigation
hr: Prikaži navigaciju za objave

en: Display post tags
hr: Prikaži tagove objava

en: Display posts in columns
hr: Prikaži objave u kolonama

en: Display posts in masonry grid
hr: Prikaži objave u neporedanom obliku

en: Display price
hr: Prikaži cijenu

en: Display product image
hr: Prikaži sliku proizvoda

en: Display product meta data
hr: Pokaži meta podatke proizvoda

en: Display product results count
hr: Prikaži rezultat brojanja proizvoda

en: Display product sorting
hr: Prikaži sortiranje proizvoda

en: Display product tabs
hr: Prikaz kartica proizvoda

en: Display product title
hr: Prikaži ime proizvoda

en: Display rating
hr: Prikaži ocjenu

en: Display read more as button
hr: Prikaži pročitaj više kao dugme

en: Display related products
hr: Prikazuju se srodni proizvodi

en: Display sale flash
hr: Prikaži vrpcu sniženja

en: Display secondary image on hover
hr: Prikaži drugu sliku na dodir

en: Display short description
hr: Pokaži kratki opis

en: Display this element for specific user roles.
hr: Prikaži ovaj element za definiranu ulogu korisnika.

en: Display upsell products
hr: Prikaži najprodavanije proizvode

en: Distraction-free mode
hr: Bez uništavanja

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Downloading content
hr: Skidanje sadržaja

en: Edit Element
hr: Uredi element

en: Edit Section
hr: Uđi u područje

en: Element Classes
hr: Klase elemenata

en: Elements
hr: Elementi

en: Enable
hr: Uključi

en: Enter valid license key for automatic updates.
hr: Unesite valjani licencni ključ za automatsku nadogradnju.

en: Entire Site
hr: Cijela stranica

en: Entry Meta Links
hr: Unos meta poveznica

en: Entry Meta Links Hover
hr: Hover unosa meta poveznica

en: Entry Meta Text
hr: Unošenje meta teksta

en: Error Message Background
hr: Pozadina poruke za grešku

en: Error Message Text
hr: Tekst poruke za grešku

en: Excerpt
hr: Izvod

en: Excerpt word count
hr: Broj riječi sažetka

en: Exclude
hr: Isključi

en: Exclusions
hr: Iznimke

en: Execute PHP
hr: Izvrši PHP

en: Execute Shortcodes
hr: Izvrši kratki kod

en: Export
hr: Izvezi

en: Fallback Image
hr: Fallback slika

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Featured Images
hr: Naslovne slike

en: Fixed
hr: Fiksirano

en: Float Left
hr: Float lijevo

en: Float Right
hr: Float desno

en: Font family
hr: Skupina pisama

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Font weight
hr: Debljina fonta

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footer Area
hr: Područje podnožja

en: Footer Padding
hr: Bjelina oko footera

en: Footer Widget Area
hr: Područje widgeta podnožja

en: Footer Widget Area Padding
hr: Bjelina oko footer widgeta

en: Footer Widgets
hr: Widgeti podnožja

en: Form Background
hr: Pozadina forme

en: Form Background Focus
hr: Fokus pozadine forme

en: Form Border
hr: Obrub fonta

en: Form Border Focus
hr: Fokus obruba forme

en: Form Text
hr: Tekst forme

en: Form Text Focus
hr: Fokus forme teksta

en: Forms
hr: Forme

en: Front Page
hr: Početna stranica

en: Full Content
hr: Cijeli sadržaj

en: Full Screen
hr: Puna širina

en: Full Width
hr: Puna širina

en: GP Premium requires GeneratePress to be your active theme.
hr: GP Premium zahtjeva da GeneratePress bude vaša aktivna tema.

en: General
hr: Generalno

en: General Settings
hr: Generalne postavke

en: GeneratePress Site Library
hr: Medijski sadržaj GeneratePress stranice

en: GeneratePress has an update available.
hr: GeneratePress nadogradnja dostupna.

en: Get Started
hr: Kreni

en: Go Back
hr: Nazad

en: Google Fonts
hr: Google fontovi

en: HTML is allowed.
hr: HTML je dopušten

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header Background
hr: Pozadina zaglavlja

en: Header Padding
hr: Bjelina oko headera

en: Heading 1 (H1)
hr: Zaglavlje 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
hr: Heading 1 (H1) Boja

en: Heading 2 (H2)
hr: Zaglavlje 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
hr: Heading 2 (H2) Boja

en: Heading 3 (H3)
hr: Zaglavlje 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
hr: Heading 3 (H3) Boja

en: Heading 4 (H4)
hr: Zaglavlje 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
hr: Heading 4 (H4) Boja

en: Heading 5 (H5)
hr: Zaglavlje 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
hr: Heading 5 (H5) Boja

en: Heading 6 (H6)
hr: Zaglavlje 6 (H6)

en: Headings
hr: Zaglavlja

en: Height
hr: Visina

en: Help
hr: Pomoć

en: Hide when scrolling down
hr: Sakrij kada se pomiče prema dolje

en: Horizontal Alignment
hr: Horizontal poravnavanje

en: Image Alignment
hr: Poravnavanje slika

en: Import
hr: Uvezi

en: Importing content
hr: Uvoz sadržaja

en: Importing options
hr: Uvoz opcija

en: Importing site options
hr: Uvoz postavki web stranice

en: Importing widgets
hr: Uvoz widgeta

en: Info Message Background
hr: Pozadina informacijske poruke

en: Info Message Text
hr: Tekst informacijske poruke

en: Inherit
hr: Nasljeđeno

en: Initiate smooth scroll on anchor links using the <code>smooth-scroll</code> class.
hr: Namjestite glatko skrolanje na anchor linku upotrebljavajući <code>smooth-scroll</code> klasu.

en: Inner Box Type
hr: Vrsta unutarnjeg boxa

en: Inner Container
hr: Unutarnji kontejner

en: Inner Navigation Width
hr: Širina unutarnje navigacije

en: Insert into Section
hr: Ubaci u područje

en: Install now.
hr: Instaliraj

en: Installing plugins
hr: Instaliranje dodataka

en: Internal Notes
hr: Interne zabilješke

en: Internal notes can be helpful to remember why this element was added.
hr: Interne zabilješke mogu pomoći da se zapamti zašto je ovaj element dodan.

en: Invalid license.
hr: Netočna licenca.

en: Javascript must be enabled to use Generate Sections
hr: Javascript mora biti uključen da se GeneratePress sekcije mogu upotrijebiti

en: Layout
hr: Izgled

en: Left
hr: Lijevo

en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Left Sidebar Width
hr: Širina lijeve bočne trake

en: License Key
hr: Licencni ključ

en: License activated.
hr: Licenca aktivirana.

en: License deactivated.
hr: Licenca deaktivirana

en: Line height
hr: Visina linije

en: Link
hr: Poveznica

en: Link Color
hr: Boja poveznice

en: Link Color Hover
hr: Boja hovera poveznice

en: Link Hover
hr: Hover poveznica

en: Link values
hr: Vrijednosti poveznica

en: Load more label
hr: Učitaj više oznaka

en: Loading label
hr: Učitavanje oznake

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Local
hr: Lokalno

en: Location
hr: Lokacija

en: Logged In
hr: Prijavljen

en: Logged Out
hr: Odjavljen

en: Make first post featured
hr: Napravite prvi post sadržajnim

en: Manual
hr: Pojedinačno

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu Item Height
hr: Visina izbornika

en: Menu Item Width
hr: Širina izbornika

en: Menu Plus
hr: Plus izbornik

en: Merge
hr: Spoji

en: Merge on Desktop Only
hr: Spoji samo za desktop

en: Merge with Content
hr: Spoji sa sadržajem

en: Merge with Secondary Navigation
hr: Spoji sa Drugom navigacijom

en: Mobile
hr: Mobitel

en: Mobile Header
hr: Zaglavlje za mobitel

en: Mobile Header Logo
hr: Logo zaglavlja za mobitel

en: Mobile Menu Label
hr: Oznaka mobilnog izbornika

en: Mobile only
hr: Samo mobitel

en: Module activated.
hr: Modul aktiviran

en: Module deactivated.
hr: Modul isključen

[ctx: Module name]
en: Backgrounds
hr: Pozadine

[ctx: Module name]
en: Blog
hr: Objava

[ctx: Module name]
en: Copyright
hr: Zaštita prava

[ctx: Module name]
en: Core
hr: Bazno

[ctx: Module name]
en: GeneratePress Site
hr: GeneratePress stranica

[ctx: Module name]
en: Menu Plus
hr: Izbornik plus

[ctx: Module name]
en: Page Header
hr: Zaglavlje stranice

[ctx: Module name]
en: Secondary Navigation
hr: Sekundarna navigacija

[ctx: Module name]
en: Spacing
hr: Razmak

en: Modules
hr: Moduli

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hr: Tekst (HTML)

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Navigation Alignment
hr: Poravnavanje navigacije

en: Navigation Background
hr: Pozadina navigacije

en: Navigation Background Current
hr: Postojeća slika navigacije

en: Navigation Background Hover
hr: Hover pozadine navigacije

en: Navigation Colors
hr: Boje navigacije

en: Navigation Item
hr: Oznaka za navigaciju

en: Navigation Item Current
hr: Trenutna navigacijska oznaka

en: Navigation Item Hover
hr: Hover navigacijske oznake

en: Navigation Location
hr: Lokacija navigacije

en: Navigation Logo
hr: Navigacijski logo

en: Navigation Logo Placement
hr: Smještanje navigacijskog loga

en: Navigation Text
hr: Tekst navigacije

en: Navigation Text Current
hr: Postojeći tekst navigacije

en: Navigation Text Hover
hr: Hover teksta navigacije

en: Navigation Width
hr: Širina navigacije

en: New Element
hr: Novi element

en: No Background Image
hr: Nema pozadinske slike

en: No Merge
hr: Bez spajanja

en: No Navigation
hr: Bez navigacije

en: No Repeat
hr: Bez ponavljanja

en: No Sidebars
hr: Nema bočnih traka

en: No sections added!
hr: Područje nije dodano

en: None
hr: Nema

en: Not receiving updates
hr: Nema ažuriranja

en: Not yet rated
hr: Još nema ocjene

en: Off
hr: Isključeno

en: Offset Site Header Height
hr: Offset visine zaglavlja web stranice

en: On
hr: Uključeno

en: Page Hero
hr: Hero stranice

en: Pages
hr: Stranice

en: Paragraph margin
hr: Margina odlomka

en: Parallax
hr: Paralaks

en: Parallax Effect
hr: Paralaks efekt

en: Parent Items
hr: Roditeljska ikona

en: Place your site header on top of the element below it.
hr: Postavite zaglavlje web stranice na vrh elementa ispod njega.

en: Please upload a file to import
hr: Molimo učitajte dokument za uvoz

en: Please upload a valid .json file
hr: Molimo učitajte valjani .json dokument

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Plugins activated
hr: Aktivirani dodaci

en: Position
hr: Pozicija

[ctx: Post Type General Name]
en: Elements
hr: Elementi

en: Posts
hr: Objave

en: Price
hr: Cijena

en: Primary Button Colors
hr: Primarne boje dugmeta

en: Primary Navigation
hr: Primarna navigacija

en: Primary Sub-Navigation
hr: Primarna pod-navigacija

en: Primary button colors can be set <a href="#">here</a>.
hr: Primarne boje dugmeta se mogu namjestiti <a href="#">ovdje</a>.

en: Priority
hr: Prioritet

en: Product Columns
hr: Kolone proizvoda

en: Product Tab Active
hr: Ten arhive proizvoda

en: Product Tab Text
hr: Tab tekst proizvoda

en: Product Title
hr: Ime proizvoda

en: Product Title Hover
hr: Hover imena proizvoda

en: Products Per Page
hr: Proizvoda po stranici

en: Rated %s out of 5
hr: Ocijenjeno %s od 5

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Read more label
hr: Oznaka za pročitaj više

en: Receive beta updates
hr: Primanje beta ažuriranja

en: Receiving updates
hr: Prihvaćanje ažuriranja

en: Refresh Sites
hr: Osvježi stranicu

en: Related/Upsell Columns
hr: Povezani/Uvećani stupci

en: Related/upsell title font size
hr: Povezana veličina fonta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove Sections
hr: Ukloni područje

en: Remove background image
hr: Ukloni pozadinsku sliku

en: Remove unnecessary distractions like sidebars, footer widgets and sticky menus.
hr: Uklonite nepotrebne elemente poput bočnih traka, widgeta podnožja i ljepljivih izbornika.

en: Repeat
hr: Ponovi

en: Repeat x
hr: Ponovi x

en: Repeat y
hr: Ponovi y

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Reset Settings
hr: Poništi postavke

en: Retina Logo
hr: Retina logo

en: Right
hr: Desno

en: Right Sidebar
hr: Desna bočna traka

en: Right Sidebar Width
hr: Širina desne bočne trake

en: Roles
hr: Uloge

en: Sale Sticker Background
hr: Pozadina oznake rasprodaje

en: Sale Sticker Text
hr: Tekst oznake rasprodaje

en: Sale flash over image
hr: Vrpca sniženja preko slike

en: Save
hr: Spremi

en: Search Element
hr: Traži element

en: Search Results
hr: Rezultati pretrage

en: Secondary Menu
hr: Drugi izbornik

en: Secondary Navigation
hr: Sekundarna navigacija

en: Secondary Sub-Navigation
hr: Sekundarna podnavigacija

en: Section
hr: Područje

en: Section Background
hr: Pozadina područja

en: Section Label
hr: Oznaka područja

en: Sections
hr: Područja

en: Separating Space
hr: Razmak

en: Set as Section Background
hr: Postavi pozadinu područja

en: Set background image
hr: Namještanje pozadinske slike

en: Settings
hr: Postavke

en: Shop
hr: Trgovina

en: Shopping Bag
hr: Košarica

en: Shopping Basket
hr: Košarica

en: Shopping Cart
hr: Kupovna kolica

[ctx: Short name for meta box]
en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Shortcodes are allowed.
hr: Shortkode je dopušten

en: Side
hr: Strana

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sidebar / Content
hr: Bočna traka / Sadržaj

en: Sidebar / Content / Sidebar
hr: Bočna traka / Sadržaj / Bočna traka

en: Sidebar / Sidebar / Content
hr: Bočna traka / Bočna traka / Sadržaj

en: Sidebar Layout
hr: Izgled bočnih traka

en: Sidebar Widgets
hr: Widgeti bočne trake

en: Sidebars
hr: Bočne trake

en: Single
hr: Pojedinačno - single

en: Single Product
hr: Pojedinačni proizvod

en: Site Header
hr: Zaglavlje stranice

en: Site Library
hr: Medijski sadržaj

en: Site Logo
hr: Logo web stranice

en: Site Tagline
hr: Tagline web stranice

en: Site Title
hr: Ime stranice

en: Size (Auto)
hr: Veličina (Auto)

en: Skip
hr: Preskoči

en: Smooth scroll
hr: Glatko pomicanje

en: Spacing
hr: Razmak

en: Star Ratings
hr: Bodovanje zvjezdicama

en: Static
hr: Statično

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Sticky + Static
hr: Ljepljivo + statično

en: Sticky Navigation
hr: Ljepljiva navigacija

en: Sub-Menu Item Height
hr: Visina podizbornika

en: Sub-Menu Items
hr: Ikone podmenija

en: Sub-Navigation Item
hr: Oznaka podnavigacije

en: Sub-Navigation Item Current
hr: Trenutna oznaka podnavigacije

en: Sub-Navigation Item Hover
hr: Oznaka hovera podnavigacije

en: Success Message Background
hr: Pozadina uspješne poruke

en: Success Message Text
hr: Tekst uspješne poruke

en: Support
hr: Podrška

en: System Fonts
hr: Sistemski fontovi

en: Tagline
hr: Slogan

en: Template Tags
hr: Tagovi predloška

en: Text
hr: Tekst

en: Text Alignment
hr: Poravnavanje teksta

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Text Current
hr: Sadašnji tekst

en: Text Hover
hr: Tekst hover

en: Text transform
hr: Transformiranje teksta

en: The author of the current post.
hr: Autor objave

en: The content title of the current post/taxonomy.
hr: Naslov sadržaja postojeće objave/taksonomije.

en: The entire collection of GeneratePress premium modules.
hr: Cijela kolekcija GeneratePress modula

en: The published date of the current post.
hr: Datum objavljivanja objave

en: The terms attached to the chosen taxonomy (category, post_tag, product_cat).
hr: Termini za odabaranu taksonomiju

en: This action can not be undone, are you sure?
hr: Ova se radnja ne može poništiti, jeste li sigurni?

en: This appears to be an invalid license key for GP Premium.
hr: Čini se da je ovo krivi licencni ključ za GP Premium

en: This element needs a location set within the Display Rules tab in order to display.
hr: Ovaj element kako bi se pokazao treba postavku lokacije u tabu pravila prikazivanja.

en: This module has been deprecated. Deactivating it will remove it from this list.
hr: Ovaj modul je obustavljen. Deaktivacija će ga ukloniti s popisa.

en: Top
hr: Iznad

en: Top Bar
hr: Gornja traka

en: Top Bar Padding
hr: Top bar padding

en: Top Padding
hr: Gornja margina

en: Transition
hr: Tranzicija

en: Type
hr: Vista

en: Typography
hr: Tipografija

en: Un-link values
hr: Vrijednosti ne-poveznica

en: Unable to execute PHP as %s is defined.
hr: Nije moguće izvršiti PHP kako je %s definiran.

en: Update Element
hr: Nadogradi element

en: Update now.
hr: Nadogradi

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Upload
hr: Nadogradi

en: Upload %s
hr: Učitaj %s

en: Use Sections
hr: Upotrijebi područje

en: Use button to load more posts
hr: Upotrijebi dugme za učitavanje više objava

en: Use infinite scroll
hr: Upotrijebi scroll

en: Use the background color as a background overlay.
hr: Upotrijebi boju pozadine kao boju prekrivanja.

en: Users
hr: Korisnici

en: Variants
hr: Varijante

en: Vertical Alignment
hr: Vertikalno poravnavanje

en: View Site
hr: Pogledaj web stranicu

en: View all posts by %s
hr: Pogledaj sve objave od %s

en: View your shopping cart
hr: Pogledajte vašu košaricu

en: Visual
hr: Vizualno

en: Warning: This will delete your settings and can not be undone.
hr: Upozorenje: ovo će izbrisati vaše postavke i akcija se ne može poništiti.

en: Widget Padding
hr: Bjelina widgeta

en: Widget Title
hr: Ime widgeta

en: Widget Titles
hr: Imena widgeta

en: Width
hr: Širina

[ctx: Width]
en: Full
hr: Puna širina

en: WooCommerce - Account
hr: WooCommerce - Račun

en: WooCommerce - Cart
hr: WooCommerce - Košarica

en: WooCommerce - Checkout
hr: WooCommerce - Naplata

en: WooCommerce - Global
hr: WooCommerce - Globalno

en: WooCommerce - Product
hr: WooCommerce - Proizvod

en: WooCommerce - Shop
hr: WooCommerce - Kupovina

en: WooCommerce not activated.
hr: WooCommerce nije aktiviran

en: Your license is not active for this URL.
hr: Vaša licence nije aktivirana za ovaj URL

en: Your license key expired on %s.
hr: Vaš licence ključ ističe %s.

en: Your license key has been disabled.
hr: Vaš licencni ključ je deaktiviran.

en: Your license key has reached its activation limit.
hr: Vaš licencni kluč je dosegao limit aktivacije.

en: capitalize
hr: veliko slovo

en: left top, x% y%, xpos ypos (px)
hr: lijwvo gore, x% y%, xpos ypos (px)

en: lowercase
hr: mala slova

en: none
hr: nema

en: normal
hr: normalno

en: out of 5
hr: od 5

en: uppercase
hr: velika slova
