GP Premium - en to hu translation catalogue (803 entries)

en: % Comments
hu: % Hozzászólások

en: %d item | %d items
hu[0]: %d elem
hu[1]: %d elemek

en: %s Units
hu: %s Egység

en: + More
hu: + Több

en: 0 Widgets
hu: 0 widget

en: 1 Comment
hu: 1 Hozzászólás

en: 1 Widget
hu: 1 widget

en: 100% Width
hu: 100% széles

en: 2 Widgets
hu: 2 widget

en: 3 Widgets
hu: 3 widget

en: 4 Widgets
hu: 4 widget

en: 404 Template
hu: 404 sablon

en: 5 Widgets
hu: 5 widget

en: <code>%copy%</code> to include the copyright symbol.
hu: <code>%másold%</code>, hogy tartalmazza a copyright szimbólumot

[ctx: A size unit for CSS markup]
en: Degree
hu: Fok

[ctx: A size unit for CSS markup]
en: Percentage
hu: Százalék

en: Above Content Area
hu: A tartalmi rész felett

en: Above Header
hu: Fejléc felett

en: Above Title
hu: Cím felett

en: Activate
hu: Aktiválás

en: Activate GenerateBlocks
hu: GenerateBlocks aktiválása

en: Active Elements
hu: Aktív elemek

en: Add Exclusion Rule
hu: Kivétel szabály hozzáadása

en: Add Location Rule
hu: Elhelyezkedés szabály hozzáadása

en: Add Media
hu: Média hozzáadása

en: Add New Element
hu: Új elem hozzáadása

en: Add New Header
hu: Új Header hozzáadása

en: Add New Hook
hu: Új Hook hozzáadása

en: Add New Layout
hu: Új elrendezés hozzáadása

en: Add Section
hu: Szekció hozzáadása

en: Add User Rule
hu: Felhasználó szabály hozzáadása

en: Add a background image to this Container to make it dynamic.
hu: Háttérkép hozzáadása ehez a konténerhez hogy dinamikus legyen.

en: Add custom classes to the Page Hero element.
hu: Egyedi Class hozzáadás az oldal Hero elemjéhez

en: Add default archive navigation container
hu: Alapértelmezett archívum navigációs konténer hozzáadása

en: Add to the top padding of your Page Hero to prevent overlapping.
hu: Adj felső térkoóözt a fedőlaphoz, hogy megakadályozd az átfedést

en: Additional Cleanup
hu: További takarítás

en: Advanced
hu: Haladó

en: After content
hu: Tartalom után

en: After content container
hu: A tartalom konténer után

en: After header
hu: Header után

en: After post title
hu: Bejegyzés címe után

en: Alignment
hu: Elrendezés

en: All
hu: Minden

en: All Archives
hu: Összes archívum

en: All Elements
hu: Összes elem

en: All Users
hu: Minden felhasználó

en: All block types
hu: Minden block típus

en: All posts
hu: Minden bejegyzés

en: All types
hu: Összes típus

en: Alt Button Background
hu: Alt gomb háttér

en: Alt Button Background Hover
hu: Alt gomb háttér kurzor alatt

en: Alt Button Text
hu: Alt gomb szöveg

en: Alt Button Text Hover
hu: Alt gomb szöveg kurzor alatt

en: Amount
hu: Összeg

en: An error occurred, please try again.
hu: Egy hiba lépett fel, kérlek próbáld újra.

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Apply to
hu: Alkalmaz

en: Archive Content Title
hu: Archívum tartalom cím

en: Archive Content Title (H2)
hu: Archívum tartalom cím (H2)

en: Archive Content Title Hover
hu: Archívum tartalom cím kurzor alatt

en: Archive Navigation
hu: Navigáció archívum

en: Archives
hu: Archívumok

en: Attachment
hu: Melléklet

en: Author Archives
hu: Szerző archívum

en: Author archives
hu: Szerző archívum

en: Author avatar
hu: Szerző avatár

en: Author description
hu:  Szerző leírás

en: Author meta
hu: Szerző meta

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Back to Top Button
hu: Vissza a tetejére

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Color Overlay
hu: Háttér szín overlay

en: Background Current
hu: Jelenlegi háttér

en: Background Hover
hu: Háttér kurzor alatt

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Background Images
hu: Háttérképek

en: Background Overlay
hu: Háttér overlay

en: Background Position
hu: Háttér pozíciója

en: Backgrounds
hu: Hátterek

en: Backing up options
hu: Biztonsági mentés opciók

en: Before content
hu: Tartalom előtt

en: Before content container
hu: A tartalom konténer előtt

en: Before post title
hu: Bejegyzés címe előtt

en: Begin Import
hu: Import indítása

en: Below Header
hu: Fejléc alatt

en: Below Title
hu: Cím alatt

en: Block
hu: Blokk

en: Block Element
hu: Block elem

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Both Sidebars
hu: Mindkét oldalsáv

en: Both Sidebars on Left
hu: Mindkét oldalsáv a bal oldalon

en: Both Sidebars on Right
hu: Mindkét oldalsáv a jobb oldalon

en: Bottom
hu: Alsó

en: Bottom Padding
hu: Alsó párnázás

en: Bottom margin
hu: Alsó margó

en: Box Type
hu: Doboz típus

en: Branding Type
hu: Márka típus

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Bulk Actions
hu: Tömeges műveletek

en: Button
hu: Gom

en: Button Background
hu: Gomb háttér

en: Button Background Hover
hu: Gomb háttér kurzor alatt

en: Button Text
hu: Gomb szöveg

en: Button Text Hover
hu: Gomb szöveg kurzor alatt

en: Buttons
hu: Gombok

en: Cancel
hu: Töröl

en: Cart
hu: Kosár

en: Cart Background Color
hu: Kosár háttér szín

en: Cart Text Color
hu: Kosár szöveg szín

en: Category
hu: Kategória

en: Center
hu: Közép

en: Change
hu: Változtat

en: Change the spacing for various elements using pixels.
hu: Állítsd be az elemek közötti távolságot pixelben.

en: Check out your new site and start making it yours!
hu: Nézd meg az új honlapod és kezd el a testreszabást!

en: Checking demo content
hu: Demo tartalom ellenőrzése

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Choose Element Type
hu: Válaszd ki az elem típusát

en: Choose when this element should display.
hu: Válaszd ki, mikor jelenjen meg ez az elem

en: Choose when this element should not display.
hu: Válaszd ki, hogy ez az elem mikor NE jelenjen meg

en: Choose your dynamic content type.
hu: Válaszd ki a dinamikus tartalomtípust.

en: Choose your dynamic image type.
hu: Válaszd ki a dinamikus kép típusát

en: Choose your hook
hu: Válaszd ki a hook-ot

en: Choose...
hu: Válassz....

en: Choose…
hu: Válassz...

en: Cleaning up
hu: Takarítás

en: Click and drag to sort
hu: Kattints és húzd a rendezéshez

en: Click to edit
hu: Kattints a szerkesztéshez

en: Click to edit content
hu: Kattints a tartalom szerkesztéséhez

en: Click to edit settings
hu: Kattints a beállítások szerkesztéséhez

en: Click to remove
hu: Kattints az eltávolításhoz

en: Clicking the above button will design your overlay by changing some of your off canvas color and typography options.
hu: A feljebbi gombra kattintva tervez egy új overlay-t azáltal, hogy megváltoztat néhány vásznon kívüli színt és tipográfiai beállítást.

en: Close
hu: Bezár

en: Close Button
hu: Bezár gomb

en: Colors
hu: Színek

en: Column Gap
hu: Hasábok közötti hézag

en: Columns
hu: Hasábok

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments area
hu: Hozzászólások

en: Comments number
hu: Hozzászólások száma

en: Configure
hu: Konfigurálás

en: Confirm Import
hu: Import megerősítése

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: Container
hu: Tároló

en: Container Width
hu: Konténer szélesség

en: Content
hu: Tartalom

en: Content (no sidebars)
hu: Tartalom (oldalsáv nélkül)

en: Content / Sidebar
hu: Tartalom / Oldalsáv

en: Content / Sidebar / Sidebar
hu: Tartalom / Oldalsáv / Oldalsáv

en: Content Area
hu: Tartalom terület

en: Content Padding
hu: Tartalom párnázás

en: Content Separator
hu: Tartalom elválasztó

en: Content Template
hu: Tartalom sablon

en: Content Title
hu: Tartalom cím

en: Content Width
hu: Tartalom szélesség

en: Content font size
hu: Tartalom betűméret

en: Content restored.
hu: Tartalom helyreállítva

en: Content type
hu: Tartalom típus

en: Continue Shopping
hu: Váráslás folytatása

en: Cover
hu: Borító

en: Create
hu: Készít

en: Current post
hu: Jelenlegi bejegyzés

en: Current year template tag
hu: Aktuális év sablon cimke

en: Custom
hu: Egyedi

en: Custom Classes
hu: Egyedi class-ok

en: Custom Hook
hu: Egyedi hook

en: Custom Hook Name
hu: Egyedi Hook név

en: Custom ID
hu: Egyedi ID

en: Custom Image
hu: Egyedi kép

en: Custom field
hu: Egyedi mező

en: Custom field name
hu: Egyedi mező név

en: Custom hook name
hu: Egyedi hook név

en: Custom more link
hu: Egyedi "Több" link

en: Custom post meta. Replace "name" with the name of your custom field.
hu: Egyedi bejegyzés meta. Helyettesítsd a "name" mezőt a saját egyedi meződdel.

en: Date Archives
hu: Dátum szerinti archívum

en: Date type
hu: Dátum típus

en: Deactivate
hu: Deaktiválás

en: Deactivating imported plugins
hu: Importált bővítmények kikapcsolása

en: Debug Mode Enabled
hu: Debug mode bekapcsolva

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Desktop
hu: Asztali

en: Desktop Toggle Label
hu: Asztali mód kapcsoló cimke

en: Desktop only
hu: Csak asztali módban

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disable Elements
hu: Elemek kikapcsolása

en: Disable Featured Image
hu: Kiemelt kép kikapcsolása

en: Disable Site Footer
hu: Webhely lábléc deaktiválás

en: Disable Site Header
hu: Webhely fejléc deaktiválás

en: Disable default pagination
hu: Alapértelmezett lapozhatóság kikapcsolása

en: Disable default post navigation
hu: Alapértelmezett bejegyzés navigáció kikapcsolása

en: Disable featured image
hu: Kiemelt kép kikapcsolása

en: Disable primary post meta
hu: Elsődleges bejegyzés meta kikapcsolása

en: Disable the featured image on posts with this hero area.
hu: Kiemelt kép kikapcsolása bejegyzéseken ezzel a hero résszel

en: Disable title
hu: Cím kikapcsolása

en: Display Order
hu: Rendezési elv

en: Display Rules
hu: Megjelenítési szabályok

en: Display add to cart button
hu: Kosárba gomb megjelnítése

en: Display add to cart panel on scroll
hu: "Kosárhoz adás" panel megjelenítése görgetés közben

en: Display breadcrumbs
hu: Morzsamenü megjelenítése

en: Display cart in menu
hu: Kosár megjelenítése a menüben

en: Display cart panel on add to cart
hu: Kosár panel megjelenítése amikor kosárba tesz

en: Display comment count
hu: Hozzászólások számának megjelnítése

en: Display featured images
hu: Kiemelt kép megjelenítése

en: Display mini cart sub-menu
hu: Mini kosár almenü megjelenítés

en: Display padding around images
hu: Párnázás képek körül

en: Display page title
hu: Oldal címének megjelenítése

en: Display post author
hu: Bejegyzés szerző megjelenítése

en: Display post categories
hu: Bejegyzés kategóriák megjelenítése

en: Display post date
hu: Bejegyzés dátumának megjelenítése

en: Display post navigation
hu: Bejegyzés navigáció megjelenítés

en: Display post tags
hu: Bejegyzés cimkék megjelenítése

en: Display posts in columns
hu: Bejegyzések megjelenítése hasábokban

en: Display posts in masonry grid
hu: Bejegyzések kőműves elrendezésben

en: Display price
hu: Ár megjelenítése

en: Display product image
hu: Termék kép megjelenítése

en: Display product meta data
hu: Termék meta adatok megjelenítése

en: Display product results count
hu: Termék találatok számának megjelenítése

en: Display product sorting
hu: Termék rendezés megjelenítése

en: Display product tabs
hu: Termék fülek megjelenítése

en: Display product title
hu: Termék név megjelenítése

en: Display quantity buttons
hu: Mennyiség gombok megjelenítése

en: Display rating
hu: Értékelés megjelenítése

en: Display read more as button
hu: "Olvass tovább" gomb megjelenítése

en: Display related products
hu: Kapcsolódó termékek megjelenítése

en: Display sale flash
hu: Akció villanás megjelenítése

en: Display secondary image on hover
hu: Másodlagos kép megjelenítése kurzor alatt

en: Display short description
hu: Rövid leírás megjelenítése

en: Display this element for specific user roles.
hu: Elem megjelenítése specifikus felhasználói szerepeknek

en: Display upsell products
hu: Upsell termékek megjelenítése

en: Displays a dynamic image from your chosen source.
hu: Dinamikus képet jelez ki a kiválasztott forrásból.

en: Displays dynamic content based on your chosen source.
hu: Dinamikus tartalom kijelzése a kiválasztott forrás alapján.

en: Distraction-free mode
hu: Figyelemelterelő mentes üzemmód

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Downloading content
hu: Tartalom letöltése

en: Dropdown Direction
hu: Legördülőmenü iránya

en: Dynamic Background Image
hu: Dinamikus háttérkép

en: Dynamic CSS Print Method
hu: Dinamikus CSS Nyomtatási mód

en: Dynamic Content
hu: Dinamikus tartalom

en: Dynamic Image
hu: Dinamikus kép

en: Dynamic Link
hu: Dinamikus link

en: Dynamic content
hu: Dinamikus tartalom

en: Dynamic image
hu: Dinamikus kép

en: Dynamic image placeholder
hu: Dinamikus kép helytartó

en: Dynamic link type
hu: Dinamikus link típus

en: Dynamic options
hu: Dinamikus lehetőségek

en: Dynamic text type
hu: Dinamikus szöveg típus

en: Edit Element
hu: Elem szerkesztése

en: Edit Header
hu: Header szerkesztése

en: Edit Hook
hu: Hook szerkesztése

en: Edit Layout
hu: Elrendezés szerkesztése

en: Edit Section
hu: Szekció szerkesztése

en: Editor width
hu: Szerkesztő szélessége

en: Element Classes
hu: Elem osztályok

en: Element published.
hu: Elem publikálva.

en: Element reverted to draft.
hu: Piszkozat visszaállítva

en: Element scheduled.
hu: Elem ütemezve.

en: Element type
hu: Elem típus

en: Element updated.
hu: Elem frissítve.

en: Elementor Tools
hu: Elementor eszközök

en: Elements
hu: Elemek

en: Elements (%s)
hu: Elemek (%s)

en: Enable
hu: Engedélyez

en: Enter valid license key for automatic updates.
hu: Írj be egy érvényes licence kulcsot az automatikus frissítésekhez.

en: Entire Site
hu: Összes oldalon

en: Entry Meta Links
hu: Belépő Meta linkek

en: Entry Meta Links Hover
hu: Belépő Meta link kurzor alatt

en: Entry Meta Text
hu: Belépő Meta szöveg

en: Error Message Background
hu: Hibaüzenet háttér

en: Error Message Text
hu: Hibaüzenet szöveg

en: Error: Content already detected in default editor.
hu: Hiba: Tartalom már létezik az alapértelmezett szerkesztőben

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Excerpt length
hu: Kivonat hossza

en: Excerpt word count
hu: Kivonat szavak száma

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Execute PHP
hu: PHP futtatás

en: Execute Shortcodes
hu: Shortcode futtatás

en: Existing Site Import Detected
hu: Létező webhely importot észleltünk.

en: External File
hu: Külső File

en: Fade
hu: Áttűnés

en: Fallback Image
hu: Tartalékkép

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: Featured Images
hu: Kiemelt képek

en: Featured image
hu: Kiemelt kép

en: First post
hu: Első bejegyzés

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Float Left
hu: Lebegtetés balra

en: Float Right
hu: Lebegtetés jobbra

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Font size
hu: Betűméret

en: Font weight
hu: Betűvastagság

en: Footer
hu: Lábléc

en: Footer Area
hu: Lábléc terület

en: Footer Bar
hu: Lábléc sáv

en: Footer Padding
hu: Lábléc párnázás

en: Footer Widget Area
hu: Lábléc widget terület

en: Footer Widget Area Padding
hu: Lábléc Widget terület párnázás

en: Footer Widgets
hu: Lábléc widgetek

en: Form Background
hu: Űrlap háttér

en: Form Background Focus
hu: Űrlap háttér fókusz

en: Form Border
hu: Űrlap keret

en: Form Border Focus
hu: Űrlap keret fókusz

en: Form Text
hu: Ürlap szöveg

en: Form Text Focus
hu: Űrlap szöveg fókusz

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Front Page
hu: Kezdőoldal

en: Full Content
hu: Szavak száma a kivonatban

en: Full Screen
hu: Teljes képernyő

en: Full Width
hu: Teljes szélesség

en: Full Width (no padding)
hu: Teljes szélesség (nincs párnázás)

en: GP Premium
hu: GP Prémium

en: GP Premium requires GeneratePress to be your active theme.
hu: GP Prémiumhoz először aktiváld a GeneratePress sablont.

en: Gathering information
hu: Információ gyűjtés

en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: GeneratePress Site Library
hu: GeneratePress webhely könyvtár

en: GeneratePress has an update available.
hu: GeneratePress frissítés elérhető.

en: Generating your dynamic CSS in an external file offers significant performance advantages.
hu: Jelentős teljesítménybeli előnyüket ajánl ha a dinamikus CCS-t egy külső file-ba generálod.

en: Get Started
hu: Fogj hozzá

en: Global setting
hu: Globális beállítás

en: Go Back
hu: Visszalépés

en: Google Fonts
hu: Google betűtípusok

en: HTML is allowed.
hu: HTML megengedett.

en: Header
hu: Fejléc

en: Header Background
hu: Fejléc háttér

en: Header Padding
hu: Fejléc párnázás

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Heading 1 (H1)
hu: Címsor 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
hu: Címsor 1 (H1) Szín

en: Heading 2 (H2)
hu: Címsor 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
hu: Címsor 2 (H2) Szín

en: Heading 3 (H3)
hu: Címsor 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
hu: Címsor 3 (H3) Szín

en: Heading 4 (H4)
hu: Címsor 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
hu: Címsor 4 (H4) Szín

en: Heading 5 (H5)
hu: Címsor 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
hu: Címsor 5 (H5) Szín

en: Heading 6 (H6)
hu: Címsor 6 (H6)

en: Headings
hu: Címsorok

en: Height
hu: Magasság

en: Hello World
hu: Helló világ

en: Help
hu: Segítség

en: Hide when scrolling down
hu: Elrejt mikor legörget

en: Hook name
hu: Hook neve

en: Hooks
hu: Hook-ok

en: Horizontal Alignment
hu: Vízszintes igazítás

en: I understand
hu: Értem

en: Ignore Languages
hu: Hagyja a nyelveket figyelmen kívül

en: Image Alignment
hu: Kép igazítás

en: Image height
hu: Kép magasság

en: Image size
hu: Kép méret

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Import Complete
hu: Az importálás befejeződött.

en: Import Demo Content
hu: Importáljon demo tartalmat

en: Import Theme Options
hu: Importálja a Theme beállításokat

en: Importing content
hu: Tartalom importálása

en: Importing options
hu: Opciók importálása

en: Importing site options
hu: Webhely opciók importálása

en: Importing theme options
hu: Theme lehetőségek importálása

en: Importing widgets
hu: Widgetek importálása

en: In same term
hu: Ugyanabban a kifejezésben

en: Info Message Background
hu: Info üzenet háttér

en: Info Message Text
hu: Info üzenet szöveg

en: Inherit
hu: Örököl

en: Inherit from parent
hu: Szülő beállítások öröklése

en: Initiate smooth scroll on anchor links using the <code>smooth-scroll</code> class.
hu: Alkalmazz egyenletes görgetést a horgonylinkekre kattintva <code>smooth-scroll</code> class.

en: Inline Embedding
hu: Soros beágyazás

en: Inline alignment
hu: Soros igazítás

en: Inline post meta items
hu: Soros bejegyzés meta elemek

en: Inner Box Type
hu: Belső doboz típus

en: Inner Container
hu: Belső tároló

en: Inner Navigation Width
hu: Belső navigáció szélesség

en: Insert into Section
hu: Szekcióba beillesztés

en: Inside
hu: Belül

en: Install GenerateBlocks
hu: GenerateBlocks telepítése

en: Install now.
hu: Telepítés most.

en: Installing %s
hu: Telepítés %s

en: Internal Notes
hu: Belső megjegyzések

en: Internal notes can be helpful to remember why this element was added.
hu: A belső jegyzetek hasznosak lehetnek emlékeztetőként, hogy miért lett ez az elem hozzáadva.

en: Invalid license.
hu: Érvénytelen licence.

en: It is highly recommended that you remove the last site you imported before importing a new one.
hu: Erősen ajánlott eltávolítani az előző importált webhelyet, mielőtt importálsz egy újat.

en: Item added to cart.
hu: Elem hozzáadva a kosárhoz.

en: Javascript must be enabled to use Generate Sections
hu: Javascript bekapcsolása szükséges a Generate szekciók használatához

en: Keep default archive navigation container
hu: Alapértelmezett archívum navigációs konténer megtartása

en: Keep default post container
hu: Alapértelmezett bejegyzés konténer megtartása

en: Large
hu: Nagy

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Layouts
hu: Layout-ok

en: Learn more here
hu: Tudj meg többet itt

en: Left
hu: Bal

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Left Sidebar Width
hu: Bal oldalság szélesség

en: License Key
hu: Licence kulcs

en: License activated.
hu: Licence aktiválva.

en: License deactivated.
hu: Licence deaktiválva.

en: Line height
hu: Sormagasság

en: Link Color
hu: Link színe

en: Link Color Hover
hu: Link színe egér ráhúzáskor

en: Link Hover
hu: Link kurzor alatt

en: Link to
hu: Linkeljen ide

en: Link values
hu: Link értékek

en: List of terms
hu: Kifejezések listája

en: Load more label
hu: "Többi betöltés" cimke

en: Loading label
hu: "Töltés" kijelzés

en: Loading...
hu: Töltés...

en: Local
hu: Helyi

en: Location
hu: Elhelyezés

en: Logged In
hu: Bejelentkezve

en: Logged Out
hu: Kijelentkezve

en: Logo
hu: Logó

en: Make first post featured
hu: Első bejegyzés kiemelése

en: Make image rounded
hu: Kép lekerekítése

en: Manual
hu: Kézikönyv

en: Masonry Post Width
hu: Kőműves Bejegyzés szélessége

en: Media Attachment Size
hu: Média melléklet méret

en: Medium
hu: Közepes

en: Menu
hu: Menü

en: Menu Item Content
hu: Menü tétel tartalom

en: Menu Item Height
hu: Menü tétel magasság

en: Menu Item Icon
hu: Menü tétel ikon

en: Menu Item Width
hu: Menü tétel szélesség

en: Menu Items
hu: Menü tétlek

en: Menu Mini Cart
hu: Menü mini kosár

en: Menu Plus
hu: Menü plussz

en: Merge
hu: Egyesítés

en: Merge on Desktop Only
hu: Egyesítés csak asztali módban

en: Merge with Content
hu: Egyesítés a tartalommal

en: Merge with Secondary Navigation
hu: Összeolvasztás másodlagos navigációval

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Meta field name
hu: Meta mező neve

en: Mobile
hu: Mobil

en: Mobile Header
hu: Mobil fejléc

en: Mobile Header Logo
hu: Mobil fejléc logó

en: Mobile Menu Breakpoint
hu: Mobil menü töréspont

en: Mobile Menu Label
hu: Mobil menü címke

en: Mobile header font size
hu: Mobil fejléc betűméret

en: Mobile only
hu: Csak mobil módban

en: Module activated.
hu: Modul aktiválva.

en: Module deactivated.
hu: Modul deaktiválva.

[ctx: Module name]
en: Backgrounds
hu: Hátterek

[ctx: Module name]
en: Core
hu: Alap

[ctx: Module name]
en: GeneratePress Site
hu: GeneratePress webhely

[ctx: Module name]
en: Hooks
hu: Horgok

[ctx: Module name]
en: Menu Plus
hu: Menu Plussz

[ctx: Module name]
en: Page Header
hu: Oldal fejléc

[ctx: Module name]
en: Secondary Navigation
hu: Másodlagos navigáció

[ctx: Module name]
en: Spacing
hu: Térköz

en: Modules
hu: Modulok

en: More %s controls:
hu: Több % beállítás

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hu: Szöveges szerkesztő

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Navigation Alignment
hu: Navigáció igazítás

en: Navigation Background
hu: Navigációs háttér

en: Navigation Background Current
hu: Jelenlegi navigáció háttér

en: Navigation Background Hover
hu: Navigációs háttér kurzor alatt

en: Navigation Colors
hu: Navigációs színek

en: Navigation Item
hu: Navigációs elem

en: Navigation Item Current
hu: Jelenlegi navigációs elem

en: Navigation Item Hover
hu: Navigációs elem kurzor alatt

en: Navigation Location
hu: Menü helye

en: Navigation Logo
hu: Menü logó

en: Navigation Logo Placement
hu: Navigáció logó elhelyezés

en: Navigation Search
hu: Navigáció keresés

en: Navigation Text
hu: Navigációs szöveg

en: Navigation Text Current
hu: Jelenlegi navigációs szöveg

en: Navigation Text Hover
hu: Jelenlegi navigációs szöveg kurzor alatt

en: Navigation Width
hu: Navigáció szélesség

en: New Element
hu: Új elem

en: New URL
hu: Új URL

en: Next page of posts
hu: Bejegyzések következő oldala

en: Next post
hu: Következő bejegyzés

en: No Background Image
hu: Nincs háttérkép

en: No Comments
hu: Nincs hozzászólás

en: No Merge
hu: Nincs egyesítés

en: No Navigation
hu: Nincs menü

en: No Repeat
hu: Nincs ismétlés

en: No Search Results
hu: A keresésre nincs találat

en: No Sidebars
hu: Oldalsávok nélkül

en: No comments text
hu: Nincs hozzászólás szövege

en: No featured image
hu: Nincs kijelölt kép

en: No next post
hu: Nincs következő bejegyzés

en: No post meta
hu: Nincs bejegyzéshez meta beállítva

en: No previous post
hu: Nincs előző bejegyzés

en: No sections added!
hu: Nincs szekció hozzáadva!

en: No sites found.
hu: Nem található webhely.

en: No sites were found.
hu: A oldalak nem találhatóak,

en: No thanks
hu: Nem, köszönöm.

en: None
hu: Egyik sem

en: Not receiving updates
hu: Nem fogad frissítést

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Not yet rated
hu: Még nincs értékelés

en: Note: We do our best to ensure all imported images are licensed for open use. However, image licenses can change, so we strongly advise that you replace all imported images with your own.
hu: Mindent megteszünk annak érdekében, hogy az importált képek szabadon felhasználhatóak legyenek. Viszont a szerzői jogok változhatnak ezért azt javasoljuk, hogy cseréld le saját képeidre.

en: Number of Items
hu: Tételek száma

en: Off
hu: Ki

en: Off Canvas Menu
hu: Vásznon kívüli menü

en: Off Canvas Panel
hu: Vásznon kívüli panel

en: Offset Site Header Height
hu: Webhely fejléc eltolás magasság

en: Old URL
hu: Régi URL

en: On
hu: Be

en: Options imported
hu: Lehetőségek importálva

en: Outside
hu: Kívül

en: Padding
hu: Térköz

en: Page Builder:
hu: Oldal építő:

en: Page Hero
hu: Fedőlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Paragraph margin
hu: Bekezdés margó

en: Parallax Effect
hu: Parallax hatás

en: Parent Element
hu: Szülő elem

en: Parent Items
hu: Szülő elemek

en: Parent Menu Items
hu: Szülő Menü tételek

en: Photo of author
hu: Szerző képe

en: Place your site header on top of the element below it.
hu: Tegye Webhely fejlécet az alatta lévő elem fölé

en: Please activate the "Visual" tab in your main editor before transferring content.
hu: Kérlek aktiváld a "Visual" fület a fő szerkesztőben, mielőtt átteszed a tartalmat.

en: Please upload a file to import
hu: Tölts fel egy filet az importáláshoz.

en: Please upload a valid .json file
hu: Tölts fel egy működő .json filet

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Plugins activated
hu: Pluginok aktiválva.

en: Plural comments text
hu: Többesszámú hozzászólások szövege

en: Position
hu: Pozíció

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post Meta Template
hu: Bejegyzés Meta Sablon

en: Post Navigation
hu: Bejegyzés Navigáció

[ctx: Post Type General Name]
en: Elements
hu: Elem

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Element
hu: Elem

en: Post author name
hu: Bejegyzés szerző neve

en: Post content
hu: Bejegyzés tartalma

en: Post date
hu: Bejegyzés dátuma

en: Post excerpt
hu: Bejegyzés kivonat

en: Post meta
hu: Bejegyzés meta

en: Post meta name
hu: Bejegyzés meta név

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Posts with custom field
hu: Bejegyzések egyedi mezővel

en: Posts with term
hu: Bejegyzések kifejezéssel

en: Preview desktop
hu: Asztali előnézet

en: Preview mobile
hu: Mobil előnézet

en: Preview tablet
hu: Tablet előnézet

en: Previous page of posts
hu: Bejegyzések előző oldala

en: Previous post
hu: Előző bejegyzés

en: Price
hu: Ár

en: Price Slider Widget
hu: Ár csúszka widget

en: Primary Button Colors
hu: Elsődleges gomb színe

en: Primary Navigation
hu: Elsődleges navigáció

en: Primary Sub-Navigation
hu: Elsődleges alnavigáció elem

en: Primary button colors can be set <a href="#">here</a>.
hu: Elsődleges gombok színének beállítása <a href="#">itt</a>.

en: Priority
hu: Prioritás

en: Product Columns
hu: Termék hasábok

en: Product Image Area Width
hu: Termék kép terület szélessége

en: Product Tab Active
hu: Aktív termék fül

en: Product Tab Text
hu: Termék fül szöveg

en: Product Tabs
hu: Termék fülek

en: Product Title
hu: Terméknév

en: Product Title Hover
hu: Terméknév kurzor alatt

en: Products
hu: Termékek

en: Products Per Page
hu: Termékek oldalanként

en: Published date before text
hu: Közzétett dátum szöveg előtt

en: Quick hook select
hu: Gyors Hook választás

en: Rated %s out of 5
hu: Értékelés: %s az 5-ből

en: Read more
hu: Olvass tovább

en: Read more label
hu: "Olvass tovább" címke

en: Receive beta updates
hu: Béta frissítések fogadása

en: Receiving updates
hu: Frissítések fogadása

en: Refresh Sites
hu: Webhelyek frissítése

en: Refresh sites
hu: Oldalak frissítése

en: Regenerate CSS File
hu: CCS File regenerálás

en: Related/Upsell Columns
hu: Kapcsolódó/Upsell hasábok

en: Related/upsell title font size
hu: Kapcsolódó/Upsell cím betűméret

en: Reload Page
hu: Oldal újratöltése

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Remove Imported Site
hu: Importált webhely eltávolítása

en: Remove Sections
hu: Szekciók eltávolítása

en: Remove background image
hu: Háttérkép eltávolítás

en: Remove container condition
hu: Konténer állapotának eltávolítása

en: Remove imported site
hu: Importált honlap eltávolítása

en: Remove unnecessary distractions like sidebars, footer widgets and sticky menus.
hu: Felesleges figyelemelterelők eltávolítása, mint oldalsáv, lábléc widgetek és ragadós menük.

en: Removing imported content
hu: Importált tartalom eltávolítása

en: Repeat
hu: Ismétel

en: Repeat x
hu: Ismétel x

en: Repeat y
hu: Ismétel y

en: Replace default primary post meta
hu: Alapértelmezett elsődleges bejegyzés meta lecserélése

en: Replace default secondary post meta
hu: Alapértelmezett másodlagos bejegyzés meta lecserélése

en: Replace with updated date
hu: Csere frissített dátumra

en: Requires GP Premium %s.
hu: Ehhez GP Prémium szükséges %s.

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Reset Settings
hu: Beállítások visszaállítása

en: Restoring CSS
hu: CSS helyreállítása

en: Restoring content
hu: Tartalom visszaállítása

en: Restoring site options
hu: Webhely opciók helyreállítása

en: Restoring theme options
hu: Theme opciók visszaállítása

en: Restoring widgets
hu: Widgetek helyreállítása

en: Retina Logo
hu: Retina logó

en: Right
hu: Jobb

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Right Sidebar Width
hu: Jobb oldalsáv szélesség

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Sale Sticker Background
hu: Akció matrica háttér

en: Sale Sticker Text
hu: Akció matrica szöveg

en: Sale flash over image
hu: Akció villanás a képen

en: Save
hu: Mentés

en: Scripts/Styles
hu: Szkriptek/Stílusok

en: Search Element
hu: Elem keresés

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Secondary Menu
hu: Másodlagos menü

en: Secondary Navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Secondary Sub-Navigation
hu: Másodlagos alnavigáció

en: Section
hu: Szekció

en: Section Background
hu: Szekció háttér

en: Section Label
hu: Szekció címke

en: Sections
hu: Szekciók

en: Security check failed.
hu: Biztonsági ellenőrzés meghiúsult.

en: Select Units
hu: Válassz egységet

en: Separating Space
hu: Elválasztó távolság

en: Set Overlay Defaults
hu: Alapértelmezett overlay beállítás

en: Set as Section Background
hu: Beállítás szekció háttereként

en: Set background image
hu: Háttérkép beállítás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Shop
hu: Üzlet

en: Shop Product Titles
hu: Webshop termék címek

en: Shopping Bag
hu: Vásárló táska

en: Shopping Basket
hu: Bevásárlókosár

en: Shopping Cart
hu: Vásárló kosár

[ctx: Short name for meta box]
en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Shortcodes are allowed.
hu: Rövid kód megengedett.

en: Show this Element to all languages.
hu: Mutassa ezt az Elemet minden nyelven

en: Side
hu: Oldal

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar / Content
hu: Oldalsáv / Tartalom

en: Sidebar / Content / Sidebar
hu: Oldalsáv / Tartalom / Oldalsáv

en: Sidebar / Sidebar / Content
hu: Oldalsáv / Oldalsáv / Tartalom

en: Sidebar Layout
hu: Oldalsáv elrendezés

en: Sidebar Widgets
hu: Oldalsáv widgetek

en: Sidebars
hu: Oldalsávok

en: Single
hu: Egyedi

en: Single Content Title (H1)
hu: Egyedi tartalom cím (H1)

en: Single Product
hu: Egyedülálló termék

en: Single post
hu: Egyedi bejegyzés

en: Singular comments text
hu: Egyedülálló hozzászólások szövege

en: Site Footer
hu: Webhely lábléc

en: Site Header
hu: Oldal fejléc

en: Site Library
hu: Webhely könyvtár

en: Site Logo
hu: Oldal logó

en: Site Tagline
hu: Honlap egysoros leírása

en: Site Title
hu: Webhely cím

en: Size (Auto)
hu: Méret (Automatikus)

en: Skip
hu: Kihagy

en: Slide
hu: Csúszik

en: Slider Background Color
hu: Csúszka háttér szín

en: Slider Bar Color
hu: Csúszka sáv szín

en: Small
hu: Kicsi

en: Source
hu: Forrás

en: Space between
hu: Közötti tér

en: Spacing
hu: Távolság

en: Star Ratings
hu: Csillag értékelés

en: Static
hu: Statikus

en: Sticky
hu: Ragadós

en: Sticky + Static
hu: Ragadós + statikus

en: Sticky Navigation
hu: Ragadós navigáció

en: Sticky Navigation Logo
hu: Ragadós Navigációs logó

en: Sticky Panel Cart
hu: Ragadós kosár panel

en: Style
hu: Stílus

en: Sub-Menu Item Height
hu: Almenü tétel magasság

en: Sub-Menu Items
hu: Almenü elemek

en: Sub-Menu Width
hu: Almenü szélesség

en: Sub-Navigation Item
hu: alnavigáció elem

en: Sub-Navigation Item Current
hu: Jelenlegi alnavigáció elem

en: Sub-Navigation Item Hover
hu: alnavigáció elem kurzor alatt

en: Success Message Background
hu: Sikeres üzenet háttér

en: Success Message Text
hu: Sikeres üzenet szöveg

en: System Fonts
hu: Rendszer betűtípusok

en: Tag name
hu: Cimke neve

en: Tagline
hu: Jelmondat

en: Take note of the old and new URLs below, then head over to the Elementor Tools area to replace them.
hu: Jegyezd fel a régi és új URL-eket alább, ezután az Elementor Tools részen cseréld ki őket.

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Template Tags
hu: Sablon címkék

en: Templates
hu: Sablonok

en: Term archives
hu: Kifejezés archívum

en: Term description
hu: Kifejezés leírása

en: Term meta
hu: Kifejezés meta

en: Term name
hu: Kifejezés neve

en: Term separator
hu: Kifejezés elválasztó

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Alignment
hu: Szöveg igazítás

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Text Current
hu: Jelenlegi szöveg

en: Text Hover
hu: Szöveg kurzor alatt

en: Text transform
hu: Szöveg átalakítás

en: The author of the current post.
hu: A jelenlegi bejegyzés szerzője.

en: The content separator controls the space between the featured image, title, content and entry meta.
hu: A tartalom elválasztó kontrolálja a hézagot a kiemelt kép, cím, tartalom és belépő meta között.

en: The content title of the current post/taxonomy.
hu: A jelenlegi bejegyzés/taxonómia tartalom címe.

en: The entire collection of GeneratePress premium modules.
hu: A GeneratePress teljes prémium modul gyújteménye.

en: The published date of the current post.
hu: A jelenlegi bejegyzés publikált dátuma.

en: The terms attached to the chosen taxonomy (category, post_tag, product_cat).
hu: The feltételek kapcsolódnak a kiválasztott taxonómiához (category, post_tag, product_cat).

en: Theme options restored.
hu: Theme opciók helyreállítása

en: These plugins are already installed.
hu: Ezek a bővítmények már telepítve vannak.

en: These plugins can be installed automatically.
hu: Ezeket a bővítményeket automatikusan lehet telepíteni.

en: These plugins need to be installed manually.
hu: Ezeket a bővítményeket manuálisan kell telepíteni.

en: This Element will replace your site footer area that holds your copyright message. It will not replace footer widgets if they exist.
hu: Ez az elem lecseréli az oldal lábléc Copyright szövegét. Nem bántja a lábléc Widgeteket ha vannak.

en: This action can not be undone, are you sure?
hu: Ez az akció nem visszavonható, biztosan folytatod?

en: This appears to be an invalid license key for GP Premium.
hu: Ez egy érvénytelen licence kód a GP Prémiumhoz.

en: This element needs a location set within the Display Rules tab in order to display.
hu: Add meg az elem helyét a Megjelenítési szabályok fülön, hogy megjeleníthessük.

en: This is a placeholder for your content.
hu: Ez a tartalom helykitöltője

en: This is a placeholder for your description.
hu: Ez egy helykitöltő a leírásodhoz.

en: This module has been deprecated. Deactivating it will remove it from this list.
hu: Ez a modul elavult. A deaktiválás eltávolítja a listáról.

en: This page is using a <a href="%s">Content Template Element</a>. Some of the options below may not apply.
hu: Ez az oldal egy <a href="%s">Tartalom Sablon Elem</a> -et használ. Néhány alábbi lehetőség nem biztosan bevethető.

en: This page is using a <a href="%s">Page Hero Element</a>. Some of the options below may not apply.
hu: Ez az oldal egy <a href="%s">Oldal Hero Elem</a> -et használ. Néhány alábbi lehetőség nem biztosan bevethető.

en: This page is using a <a href="%s">Post Meta Template Element</a>. Some of the options below may not apply.
hu: Ez az oldal egy <a href="%s">Bejegyzés Meta Sablon Elem</a> -et használ. Néhány alábbi lehetőség nem biztosan bevethető.

en: This page is using a <a href="%s">Sidebar Element</a>. Some of the options below may not apply.
hu: Ez az oldal egy <a href="%s">Oldalsáv Elem</a> -et használ. Néhány alábbi lehetőség nem biztosan bevethető.

en: This page is using a <a href="%s">Site Footer Element</a>. Some of the options below may not apply.
hu: Ez az oldal egy <a href="%s">Webhely Lábléc Elem</a> -et használ. Néhány alábbi lehetőség nem biztosan bevethető.

en: This page is using a <a href="%s">Site Header Element</a>. Some of the options below may not apply.
hu: Ez az oldal egy <a href="%s">Webhely Fejléc Elem</a> -et használ. Néhány alábbi lehetőség nem biztosan bevethető.

en: This process makes changes to your database. If you have existing data, be sure to create a backup as a precaution.
hu: Ez a folyamat az adatbázisodban végez változtatást. Mindenképpen csinálj biztonsági másolatot elővigyázatosságként.

en: This process makes changes to your website. If it contains important data, we suggest backing it up before proceeding.
hu: Ez a folyamat változtatásokat végez a honlapodon. Ha fontos adat van rajta, akkor azt javasoljuk, végezz biztonsági mentést mielőtt tovább lépsz.

en: This process restores your previous options, widgets and active plugins. It will also remove your imported content and CSS.
hu: Ez a folyamat visszaállítja az előző opciókat, widgeteket, és aktív bővítményeket. És eltávolítja az importált tartalmat és CSS-t is.

en: This site is using Elementor which means you will want to replace the imported image URLs.
hu: Ez a webhely Elementort használ, tehát cseréld le az importált képek URL-jét.

en: This site uses the following plugins.
hu: A webhely az alábbi bővítményeket használja

en: This will design your overlay by changing options in the Customizer for you. Once saved, this can not be undone.
hu: Ez megtervezi az overlay-t úgy, hogy a Customizer-ben megváltoztat opciókat. Ha elmented, már nem tudod visszaállítani.

en: This will import the options from the Customizer.
hu: Importálja a beállításokat a Customizerből.

en: This will install and activate needed plugins, import demo content, and import site options.
hu: Instalálni és aktiválni fogja a bővítményeket, demo tartalmat, és honlap beállításokat.

en: This will remove the current sidebar widgets for the selected sidebar. Your layout must have a sidebar set for this Element to show.
hu: Ez eltávolítja a jelenlegi Widgeteket a kijelölt oldalsávról. Az elrendezésedben kell hogy legyen Oldalsáv beállítva hogy az Elemek megjelenjenek.

en: Title
hu: Cím

en: To disable it, find WP_DEBUG in your wp-config.php file and set it to false like the below.
hu: Kikapcsoláshoz, keresd meg a WP_DEBUG a wp-config.php fileben és állítsd "false"-ra, ahogy itt mutatja alább

en: To take full advantage of Block Elements, we suggest using our GenerateBlocks plugin.
hu: Használd ki teljesen a Block Elemeket, ajánljuk a GenerateBlocks bővítményt.

en: Top
hu: Felső

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Top Bar Padding
hu: Felső sáv párnázás

en: Top Padding
hu: Felső párnázás

en: Transition
hu: Átmenet

en: Try again
hu: Próbálja újra

en: Type
hu: Típus

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Un-link values
hu: Un-link értékek

en: Unable to execute PHP as %s is defined.
hu: Nem lehet a PHP-t futtatni mint %s

en: Update Element
hu: Elem frissítése

en: Update now.
hu: Frissítés most.

en: Updated date
hu: Frissített dátum

en: Updated date before text
hu: Dátum frissítve szöveg előtt

en: Updates
hu: Frissítések

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload %s
hu: Feltöltés %s

en: Use % in place of the number of comments
hu: Használj %-ot a hozzászólások számának helyén

en: Use Navigation as Header
hu: Navigáció alkalmazása mint fejléc

en: Use Sections
hu: Szekciók alkalmazása

en: Use button to load more posts
hu: Használjon gombot a többi poszt betöltéséhez

en: Use fallback image
hu: Használj tartalék képet

en: Use infinite scroll
hu: Használjon végtelen görgetést

en: Use the above template tag to add the current year to your footer.
hu: Használd a feljebbi sablon cimkét, hogy hozzáadd az aktuális évszámot a footerhez.

en: Use the background color as a background overlay.
hu: Háttérszínt alkalmazza háttér overlayként

en: User meta
hu: Felhasználó meta

en: Users
hu: Felhasználók

en: Variants
hu: Változatok

en: Vertical Alignment
hu: Függőleges igazítás

en: View Site
hu: Webhely megtekintése

en: View all posts by %s
hu: %s összes bejegyzésének megtekintése

en: View your shopping cart
hu: Kosár megtekintése

en: Visual
hu: Vizuális

en: Warning: This will delete your settings and can not be undone.
hu: Figyelem: Törli a beállításokat és nem visszavonható.

en: We will attempt to serve exact image sizes based on your width/height settings. If that is not possible, we will resize your images using CSS. Learn more about featured image sizing %s.
hu: Megpróbáljuk a képet teljes méretben alkalmazni. Ha ez nem lehetséges, ujraméretezzük CSS-sel. Tudj meg többet a kiemelt kép méretezéséről %s.

en: Why?
hu: Miért?

en: Widget Padding
hu: Widget párnázás

en: Widget Title
hu: Widget név

en: Widget Titles
hu: Widget cím

en: Widgets
hu: Widgetek

en: Width
hu: Szélesség

[ctx: Width]
en: Contained
hu: Közbezár

[ctx: Width]
en: Contained (no padding)
hu: Tartalmaz (nincs párnázás)

[ctx: Width]
en: Full
hu: Teljes szélesség

en: WooCommerce - Account
hu: WooCommerce - Felhasználói fiók

en: WooCommerce - Cart
hu: WooCommerce - Kosár

en: WooCommerce - Checkout
hu: WooCommerce - Pénztár

en: WooCommerce - Global
hu: WooCommerce - Globális

en: WooCommerce - Product
hu: WooCommerce - Termék

en: WooCommerce - Shop
hu: WooCommerce - Üzlet

en: WooCommerce not activated.
hu: WooCommerce nincs aktiválva.

en: WordPress debug mode is currently enabled. With this, any errors from third-party plugins might affect the import process.
hu: WordPress debug mode pillanatnyilag bekapcsolva. Emiatt a harmadik féltől származó bővítmények hatással lehetnek az import folyamatra.

en: Your license is not active for this URL.
hu: A licenced nem aktív ezen az URL-en.

en: Your license key expired on %s.
hu: A licence kulcs lejárt %s-on

en: Your license key has been disabled.
hu: A licence kulcsod le lett tiltva.

en: Your license key has reached its activation limit.
hu: A licence kulcsod elérte az aktiválási maximumot.

en: bold
hu: félkövér

en: capitalize
hu: nagybetűssé tesz

en: here
hu: itt

en: inherit
hu: Örököl

[ctx: label]
en: Basic layout with term buttons
hu: Alap elrendezés Kifejezés gombokkal

[ctx: label]
en: Basic single post page hero
hu: Alap egyedi bejegyzés oldal hero

[ctx: label]
en: Default next and previous buttons
hu: Alapértelmezett "következő" és "előző" gombok

[ctx: label]
en: Full footer 1
hu: Teljes Footer 1

[ctx: label]
en: Full footer 2
hu: Teljes Footer 2

[ctx: label]
en: Inline with avatar
hu: Avatarral egy sorban

[ctx: label]
en: Landscape layout
hu: Tájkép elrendezés

[ctx: label]
en: Layout with offset content
hu: Elrendezés eltolt tartalommal

[ctx: label]
en: Rounded buttons with icon
hu: Lekerekített gombok ikonnal

[ctx: label]
en: Single post hero with excerpt
hu: Egyedi bejegyzés hero kivonatal

[ctx: label]
en: Stacked with avatar
hu: Avatarral halmozva

[ctx: label]
en: Term buttons
hu: Kifejezés gombok

[ctx: label]
en: Two columns with arrows
hu: Két oszlop nyilakkal

[ctx: label]
en: Two columns with background overlays
hu: Két oszlop háttér átfedéssel

[ctx: label]
en: Two columns with featured image
hu: Két oszlop kiemelt képpel

en: left top, x% y%, xpos ypos (px)
hu: bal felső, x% y%, xpos ypos (px)

en: lowercase
hu: kisbetűs

[ctx: more on post title]
en: More on %s
hu: Tovább %s

en: none
hu: egyik sem

en: normal
hu: normál

en: out of 5
hu: az 5-ből

en: uppercase
hu: nagybetűs
