GP Premium - en to pl translation catalogue (529 entries)

en: %d item | %d items
pl[0]: %d produkt
pl[1]: %d produkty
pl[2]: %d produktów

en: + More
pl: + więcej

en: 0 Widgets
pl: 0 widżetów

en: 1 Widget
pl: 1 widżet

en: 100% Width
pl: 100% szerokości

en: 2 Widgets
pl: 2 widżety

en: 3 Widgets
pl: 3 widżety

en: 4 Widgets
pl: 4 widżety

en: 404 Template
pl: Szablon 404

en: 5 Widgets
pl: 5 widżetów

en: <code>%copy%</code> to include the copyright symbol.
pl: <code>%copy%</code> aby dołączyć symbol praw autorskich.

en: <code>%current_year%</code> to update year automatically.
pl: <code>%current_year%</code> aby automatycznie aktualizować rok.

en: Above Content Area
pl: Nad obszarem zawartości

en: Above Header
pl: Nad nagłówkiem

en: Above Title
pl: Nad tytułem

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activating plugins
pl: Aktywowanie wtyczek

en: Add Exclusion Rule
pl: Dodaj regułę wykluczenia

en: Add Location Rule
pl: Dodaj regułę lokalizacji

en: Add Media
pl: Dodaj Media

en: Add New Element
pl: Dodaj Nowy Element

en: Add Section
pl: Dodaj sekcję

en: Add User Rule
pl: Dodaj regułę użytkownika

en: Add custom classes to the Page Hero element.
pl: Dodaj niestandardowe klasy do elementu Page Hero.

en: Additional Cleanup
pl: Dodatkowe czyszczenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All Archives
pl: Wszystkie archiwa

en: All Elements
pl: Wszystkie elementy

en: All Singular
pl: Wszystko w liczbie pojedynczej

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: Amount
pl: Ilość

en: An error occurred, please try again.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Archive Content Title
pl: Tytuł zawartości archiwum

en: Archive Content Title (H2)
pl: Tytuł zawartości archiwum (H2)

en: Archive Content Title Hover
pl: Tytuł zawartości archiwum po najechaniu

en: Archives
pl: Archiwa

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Author Archives
pl: Archiwa autora

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Back to Top Button
pl: Przycisk wróć do góry

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Color Overlay
pl: Kolor tła nakładki

en: Background Current
pl: Tło bieżacego wyboru

en: Background Hover
pl: Tło po najechaniu

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Background Images
pl: Obrazy w tle

en: Background Position
pl: Pozycja tła

en: Backgrounds
pl: Tła

en: Below Header
pl: Pod nagłówkiem

en: Below Title
pl: Pod tytułem

en: Body
pl: Treść

en: Both Sidebars
pl: Oba paski boczne

en: Both Sidebars on Left
pl: Oba paski boczne po lewej stronie

en: Both Sidebars on Right
pl: Oba paski boczne po prawej stronie

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom Padding
pl: Odstęp na dole

en: Bottom margin
pl: Dolny margines

en: Box Type
pl: Typ opakowania

en: Branding Type
pl: Rodzaj logo

en: Breakpoint
pl: Punkt zmiany

en: Bulk Actions
pl: Masowe działania

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Background
pl: Tło przycisku

en: Button Background Hover
pl: Tło przycisku po najechaniu

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Button Text Hover
pl: Tekst przycisku po najechaniu

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cart Background Color
pl: Kolor tła koszyka

en: Cart Text Color
pl: Kolor tekstu koszyka

en: Center
pl: Do środka

en: Change
pl: Zmień

en: Change the spacing for various elements using pixels.
pl: Zmień odstępy dla różnych elementów używając pikseli.

en: Checking demo content
pl: Sprawdzanie treści demo

en: Checkout
pl: Kasa

en: Choose Element Type
pl: Wybierz typ elementu

en: Choose when this element should display.
pl: Wybierz, kiedy ten element ma się wyświetlać.

en: Choose when this element should not display.
pl: Wybierz, kiedy ten element nie powinien się wyświetlać.

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Cleaning up
pl: Czyszczenie

en: Click and drag to sort
pl: Kliknij i przeciągnij aby posortować

en: Click to edit
pl: Kliknij aby edytować

en: Click to edit content
pl: Kliknij aby edytować treść

en: Click to edit settings
pl: Kliknij aby edytować ustawienia

en: Click to remove
pl: Kliknij aby usunąć

en: Clicking the above button will design your overlay by changing some of your off canvas color and typography options.
pl: Kliknięcie powyższego przycisku spowoduje zaprojektowanie nakładki, zmieniając niektóre opcje kolorów i typografii.

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Button
pl: Przycisk zamknij

en: Colors
pl: Kolory

en: Column Gap
pl: Przestrzeń kolumn

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comments
pl: Komentarze

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Contain
pl: Dopasuj

en: Container
pl: Pojemnik

en: Container Width
pl: Szerokość pojemnika

en: Content
pl: Zawartość

en: Content (no sidebars)
pl: Treść (bez pasków bocznych)

en: Content / Sidebar
pl: Treść / Panel boczny

en: Content / Sidebar / Sidebar
pl: Treść / Panel boczny / Panel boczny

en: Content Area
pl: Obszar treści

en: Content Padding
pl: Odstęp zawartości

en: Content Separator
pl: Separator treści

en: Content Title
pl: Tytuł zawartości

en: Content Width
pl: Szerokość zawartości

en: Content font size
pl: Rozmiar czcionki zawartości

en: Content restored.
pl: Zawartość przywrócona.

en: Content type
pl: Typ zawartości

en: Continue Shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Cover
pl: Wypełnij

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom Classes
pl: Własne klasy

en: Custom Hook
pl: Niestandardowy hak (hook)

en: Custom Hook Name
pl: Nazwa niestandardowego haka (hook)

en: Custom ID
pl: Niestandardowe ID

en: Custom Image
pl: Niestandardowy obraz

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Deactivating imported plugins
pl: Dezaktywowanie zaimportowanych wtyczek

en: Default
pl: Domyślna

en: Desktop
pl: Komputer

en: Desktop only
pl: Tylko desktop

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Elements
pl: Wyłączone elementy

en: Disable Featured Image
pl: Wyłącz wyróżniony obraz

en: Disable Site Footer
pl: Wyłącz stopkę strony

en: Disable Site Header
pl: Wyłącz nagłówek strony

en: Disable the featured image on posts with this hero area.
pl: Wyłącz wyróżniony obraz w postach z tym obszarem.

en: Display Rules
pl: Reguły wyświetlania

en: Display add to cart button
pl: Wyświetl przycisk dodaj do koszyka

en: Display add to cart panel on scroll
pl: Wyświetl panel dodaj do koszyka przy przewijaniu

en: Display breadcrumbs
pl: Wyświetl okruszki (breadcrumbs)

en: Display cart in menu
pl: Wyświetl koszyk w menu

en: Display cart panel on add to cart
pl: Wyświetl panel koszyka przy dodaniu do koszyka

en: Display comment count
pl: Wyświetl licznik komentarzy

en: Display featured images
pl: Wyświetl promowane obrazy

en: Display mini cart sub-menu
pl: Wyświetl podmenu mini koszyka

en: Display padding around images
pl: Wyświetl odstępy wokół obrazów

en: Display page title
pl: Wyświetl tytuł strony

en: Display post author
pl: Wyświetl autora wpisu

en: Display post categories
pl: Wyświetl kategorie wpisów

en: Display post date
pl: Wyświetl datę wpisu

en: Display post navigation
pl: Wyświetl nawigację wpisów

en: Display post tags
pl: Wyświetl tagi wpisów

en: Display posts in columns
pl: Wyświetl wpisy w kolumnach

en: Display posts in masonry grid
pl: Wyświetl wpisy w układzie siatki

en: Display price
pl: Wyświetl ceny

en: Display product image
pl: Wyświetl obraz produktu

en: Display product meta data
pl: Wyświetl metadane produktu

en: Display product results count
pl: Wyświetlaj liczbę wyników produktu

en: Display product sorting
pl: Wyświetlaj sortowanie produktów

en: Display product tabs
pl: Wyświetl karty produktu

en: Display product title
pl: Wyświetl tytuł produktu

en: Display quantity buttons
pl: Wyświetl przyciski ilości

en: Display rating
pl: Wyświetl oceny

en: Display read more as button
pl: Wyświetl czytaj więcej jako przycisk

en: Display related products
pl: Wyświetl powiązane produkty

en: Display sale flash
pl: Wyświetl wyprzedaże

en: Display secondary image on hover
pl: Wyświetl drugi obraz po najechaniu

en: Display short description
pl: Wyświetl krótki opis

en: Display this element for specific user roles.
pl: Wyświetl ten element dla określonych ról użytkowników.

en: Display upsell products
pl: Wyświetl produkty dosprzedaży

en: Distraction-free mode
pl: Tryb bez rozpraszania

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Downloading content
pl: Pobieranie zawartości

en: Dropdown Direction
pl: Kierunek rozwijania

en: Edit Element
pl: Edytuj Element

en: Edit Section
pl: Edytuj sekcję

en: Element Classes
pl: Klasy elementów

en: Elements
pl: Elementy

en: Enable
pl: Włącz

en: Enter valid license key for automatic updates.
pl: Wprowadź ważny klucz licencyjny aby otrzymywać automatyczne aktualizacje.

en: Entire Site
pl: Cała strona

en: Entry Meta Links
pl: Kolor odnośników meta

en: Entry Meta Links Hover
pl: Kolor odnośników meta po najechaniu

en: Entry Meta Text
pl: Kolor tekstów meta

en: Excerpt
pl: Fragment

en: Excerpt word count
pl: Liczba słów fragmentu

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Exclusions
pl: Wyłączenia

en: Execute PHP
pl: Wykonaj PHP

en: Execute Shortcodes
pl: Wykonaj znaczniki shortcode

en: Existing Site Import Detected
pl: Wykryto import istniejącej strony

en: Export
pl: Eksportuj

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Featured Images
pl: Promowane obrazy

en: Fixed
pl: Stała

en: Float Right
pl: Wyrównane do prawej

en: Font family
pl: Rodzina czcionki

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font weight
pl: Waga czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Area
pl: Obszar stopki

en: Footer Bar
pl: Belka stopki

en: Footer Padding
pl: Odstęp stopki

en: Footer Widget Area
pl: Obszar widżetów stopki

en: Footer Widget Area Padding
pl: Odstęp obszaru widżetów stopki

en: Footer Widgets
pl: Widgety stopki

en: Form Background
pl: Tło formularza

en: Form Border
pl: Krawędź formularza

en: Form Text
pl: Tekst formularza

en: Forms
pl: Formularze

en: Front Page
pl: Strona frontowa

en: Full Content
pl: Pełna zawartość

en: Full Screen
pl: Pełny ekran

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Full Width (no padding)
pl: Pełna szerokość (bez marginesów)

en: GP Premium requires GeneratePress to be your active theme.
pl: GP Premium wymaga aby GeneratePress był ustawiony jako aktywny motyw.

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: GeneratePress has an update available.
pl: Dostępna jest aktualizacja GeneratePress.

en: Go Back
pl: Cofnij

en: HTML is allowed.
pl: HTML jest dozwolony.

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Background
pl: Tło nagłówka

en: Header Padding
pl: Odstęp nagłówka

en: Headers
pl: Nagłówki

en: Heading 1 (H1)
pl: Nagłówek 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
pl: Kolor nagłówka 1 (H1)

en: Heading 2 (H2)
pl: Nagłówek 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
pl: Kolor nagłówka 2 (H2)

en: Heading 3 (H3)
pl: Nagłówek 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
pl: Kolor nagłówka 3 (H3)

en: Heading 4 (H4)
pl: Nagłówek 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
pl: Kolor nagłówka 4 (H4)

en: Heading 5 (H5)
pl: Nagłówek 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
pl: Kolor nagłówka 5 (H5)

en: Heading 6 (H6)
pl: Nagłówek 6 (H6)

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Hide when scrolling down
pl: Ukryj przy przewijaniu w dół

en: Hook
pl: Hak

en: Hooks
pl: Haki

en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie poziome

en: Ignore Languages
pl: Ignoruj języki

en: Image Alignment
pl: Wyrównanie obrazu

en: Import
pl: Importuj

en: Importing content
pl: Importowanie zawartości

en: Importing options
pl: Importowanie opcji

en: Importing site options
pl: Importowanie opcji strony

en: Importing widgets
pl: Importowanie widgetów

en: Inherit
pl: Odziedzicz

en: Inner Box Type
pl: Rodzaj opakowania wewnętrznego

en: Inner Container
pl: Wewnętrzny pojemnik

en: Inner Navigation Width
pl: Wewnętrzna szerokość nawigacji

en: Insert into Section
pl: Wstaw do sekcji

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Install now.
pl: Instaluj teraz.

en: Installing plugins
pl: Instalowanie wtyczek

en: Internal Notes
pl: Notatki wewnętrzne

en: Internal notes can be helpful to remember why this element was added.
pl: Notatki wewnętrzne mogą pomóc zapamiętać, dlaczego ten element został dodany.

en: Invalid license.
pl: Niepoprawna licencja.

en: It is highly recommended that you remove the last site you imported before importing a new one.
pl: Zalecamy aby usunąć poprzednio zaimportowaną stronę przed importem nowej.

en: Item added to cart.
pl: Dodano do koszyka.

en: Javascript must be enabled to use Generate Sections
pl: Javascript musi być włączony, aby móc korzystać z sekcji

en: Layout
pl: Układ

en: Layouts
pl: Układy

en: Left
pl: Lewo

en: Left Sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Left Sidebar Width
pl: Szerokość lewego paska bocznego

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License activated.
pl: Licencja aktywowana.

en: License deactivated.
pl: Licencja zdeaktywowana.

en: Line height
pl: Wysokość linii

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Link Color Hover
pl: Kolor odnośnika po najechaniu

en: Link Hover
pl: Odnośnik po najechaniu

en: Link values
pl: Połącz wartości

en: Load more label
pl: Etykieta wczytaj więcej

en: Loading label
pl: Etykieta wczytywania

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: Local
pl: W miejscu

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Logged Out
pl: Wylogowany

en: Make first post featured
pl: Ustaw pierwszy wpis jako promowany

en: Menu Item Height
pl: Wysokość pozycji menu

en: Menu Item Width
pl: Szerokość pozycji menu

en: Menu Items
pl: Elementy menu

en: Menu Mini Cart
pl: Mini koszyk w menu

en: Merge
pl: Scal

en: Merge on Desktop Only
pl: Scal tylko na komputerze

en: Merge with Content
pl: Scal z zawartością

en: Merge with Secondary Navigation
pl: Połącz z dodatkową nawigacją

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Mobile Header
pl: Nagłówek mobilny

en: Mobile Header Logo
pl: Logo nagłówka mobilnego

en: Mobile Menu Breakpoint
pl: Punkt zmiany na mobilny

en: Mobile Menu Label
pl: Etykieta menu mobilnego

en: Mobile header font size
pl: Rozmiar czcionki nagłówka mobilnego

en: Mobile only
pl: Tylko mobilne

en: Module activated.
pl: Moduł aktywowany.

en: Module deactivated.
pl: Moduł dezaktywowany.

[ctx: Module name]
en: Backgrounds
pl: Tła

[ctx: Module name]
en: Copyright
pl: Prawa autorskie

[ctx: Module name]
en: Core
pl: Rdzeń

[ctx: Module name]
en: Hooks
pl: Haki (hooks)

[ctx: Module name]
en: Page Header
pl: Nagłówek strony

[ctx: Module name]
en: Secondary Navigation
pl: Druga nawigacja

[ctx: Module name]
en: Spacing
pl: Odstępy między elementami

en: Modules
pl: Moduły

en: More %s controls:
pl: Więcej %s ustawień:

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
pl: Tekstowy

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation Alignment
pl: Wyrównanie nawigacji

en: Navigation Background
pl: Tło nawigacji

en: Navigation Background Current
pl: Tło nawigacji bieżące

en: Navigation Background Hover
pl: Tło nawigacji po najechaniu

en: Navigation Colors
pl: Kolory nawigacji

en: Navigation Item
pl: Element nawigacji

en: Navigation Item Current
pl: Bieżący element nawigacji

en: Navigation Item Hover
pl: Element nawigacji po najechaniu

en: Navigation Location
pl: Lokalizacja nawigacji

en: Navigation Logo
pl: Logo nawigacji

en: Navigation Logo Placement
pl: Umiejscowienie logo w nawigacji

en: Navigation Search
pl: Wyszukiwarka w nawigacji

en: Navigation Text
pl: Tekst nawigacji

en: Navigation Text Current
pl: Tekst nawigacji bieżący

en: Navigation Text Hover
pl: Tekst nawigacji po najechaniu

en: Navigation Width
pl: Szerokość nawigacji

en: New Element
pl: Nowy element

en: New URL
pl: Nowy URL

en: No Background Image
pl: Brak obrazka tła

en: No Merge
pl: Bez scalania

en: No Navigation
pl: Bez nawigacji

en: No Repeat
pl: Nie powtarzaj

en: No Sidebars
pl: Bez pasków bocznych

en: No sections added!
pl: Nie dodano sekcji!

en: No sites found.
pl: Nie znaleziono stron.

en: None
pl: Brak

en: Not receiving updates
pl: Brak otrzymywania aktualizacji

en: Not yet rated
pl: Jeszcze nie oceniono

en: Number of Items
pl: Liczba przedmiotów

en: Off
pl: Wyłączone

en: Off Canvas Menu
pl: Pozaekranowe menu

en: Off Canvas Panel
pl: Pozaekranowy panel

en: Old URL
pl: Stary URL

en: On
pl: Włączone

en: Outside
pl: Na zewnątrz

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Padding
pl: Margines

en: Page Builder:
pl: Kreator strony:

en: Pages
pl: Strony

en: Paragraph margin
pl: Margines akapitu

en: Parallax Effect
pl: Efekt paralaksy

en: Parent Menu Items
pl: Elementy menu nadrzędnego

en: Please upload a file to import
pl: Wgraj plik do zaimportowania

en: Please upload a valid .json file
pl: Wgraj prawidłowy plik .json

en: Plugins activated
pl: Wtyczki aktywowane

en: Position
pl: Pozycja

[ctx: Post Type General Name]
en: Elements
pl: Elementy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Price
pl: Cena

en: Price Slider Widget
pl: Widżet suwaka ceny

en: Primary Button Colors
pl: Podstawowe kolory przycisków

en: Primary Navigation
pl: Podstawowa nawigacja

en: Primary button colors can be set <a href="#">here</a>.
pl: Podstawowe kolory przycisków można ustawić <a href="#">tutaj</a>.

en: Priority
pl: Priorytet

en: Product Columns
pl: Kolumny produktów

en: Product Image Area Width
pl: Szerokość obszaru obrazu produktu

en: Product Tabs
pl: Karty produktów

en: Product Title
pl: Tytuł produktu

en: Product Title Hover
pl: Tytuł produktu po najechaniu

en: Products
pl: Produkty

en: Products Per Page
pl: Produktów na stronie

en: Rated %s out of 5
pl: Oceniono %s z 5

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Read more label
pl: Etykieta czytaj dalej

en: Receive beta updates
pl: Otrzymuj aktualizacje testowe

en: Receiving updates
pl: Otrzymywanie aktualizacji

en: Related/Upsell Columns
pl: Kolumny powiązanych/dosprzedaży

en: Related/upsell title font size
pl: Powiązane/dosprzedaż rozmiar czcionki tytułu

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Imported Site
pl: Usuń zaimportowaną stronę

en: Remove Sections
pl: Usuń sekcje

en: Remove background image
pl: Usuń obraz tła

en: Remove unnecessary distractions like sidebars, footer widgets and sticky menus.
pl: Usuń niepotrzebne elementy rozpraszające uwagę, takie jak paski boczne, widżety w stopce i przyczepione menu.

en: Removing imported content
pl: Usuwanie zaimportowanej zawartości

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Repeat x
pl: Powtórz x

en: Repeat y
pl: Powtórz y

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Settings
pl: Resetuj ustawienia

en: Restoring CSS
pl: Przywracanie CSS

en: Restoring site options
pl: Przywracanie opcji strony

en: Restoring theme options
pl: Przywracanie opcji motywu

en: Restoring widgets
pl: Przywracanie widgetów

en: Retina Logo
pl: Logo retina

en: Right
pl: Prawo

en: Right Sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Right Sidebar Width
pl: Szerokość prawego paska bocznego

en: Roles
pl: Role

en: Sale flash over image
pl: Informacja o wyprzedaży nad zdjęciem

en: Save
pl: Zapisz

en: Search Element
pl: Szukaj elementu

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Secondary Menu
pl: Drugie menu

en: Secondary Navigation
pl: Druga nawigacja

en: Section
pl: Sekcja

en: Section Background
pl: Tło sekcji

en: Section Label
pl: Etykieta sekcji

en: Sections
pl: Sekcje

en: Separating Space
pl: Przestrzeń rozdzielająca

en: Set Overlay Defaults
pl: Ustaw wartości domyślne nakładki

en: Set as Section Background
pl: Ustaw jako tło sekcji

en: Set background image
pl: Ustaw obrazek tła

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Product Titles
pl: Tytuły produktów w sklepie

en: Shopping Bag
pl: Torebka na zakupy

en: Shopping Basket
pl: Koszyk zakupów

en: Shopping Cart
pl: Koszyk zakupów

[ctx: Short name for meta box]
en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Shortcodes are allowed.
pl: Kody skrótowe są dozwolone.

en: Show this Element to all languages.
pl: Pokaż ten element wszystkim językom.

en: Side
pl: Bok

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sidebar / Content
pl: Panel boczny / Treść

en: Sidebar / Content / Sidebar
pl: Panel boczny / Treść / Panel boczny

en: Sidebar / Sidebar / Content
pl: Panel boczny / Panel boczny / Treść

en: Sidebar Layout
pl: Układ paska bocznego

en: Sidebar Widgets
pl: Widżety paska bocznego

en: Sidebars
pl: Panele boczne

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Single Content Title (H1)
pl: Pojedynczy tytuł zawartości (H1)

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Site Header
pl: Nagłówek strony

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Site Tagline
pl: Slogan strony

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: Size (Auto)
pl: Rozmiar (auto)

en: Skip
pl: Pomiń

en: Slide
pl: Przesunięcie

en: Slider Background Color
pl: Kolor tła suwaka

en: Slider Bar Color
pl: Kolor paska suwaka

en: Smooth scroll
pl: Płynne przewijanie

en: Spacing
pl: Rozstaw

en: Star Ratings
pl: Oceny w gwiazdkach

en: Static
pl: Statyczny

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Sticky + Static
pl: Przyklejony + statyczny

en: Sticky Navigation
pl: Przyklejona nawigacja

en: Sticky Navigation Logo
pl: Logo przyklejonej nawigacji

en: Sticky Panel Cart
pl: Przyklejony panel koszyka

en: Style
pl: Styl

en: Sub-Menu Item Height
pl: Wysokość pozycji podmenu

en: Sub-Menu Items
pl: Elementy podmenu

en: Sub-Menu Width
pl: Szerokość podmenu

en: Sub-Navigation Item
pl: Element podmenu

en: Sub-Navigation Item Current
pl: Bieżący element podmenu

en: Sub-Navigation Item Hover
pl: Element podmenu po najechaniu

en: System Fonts
pl: Czcionki systemowe

en: Tagline
pl: Opis witryny

en: Template Tags
pl: Tagi templatki

en: Text
pl: Tekst

en: Text Alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Current
pl: Tekst bieżącego wyboru

en: Text Hover
pl: Tekst po najechaniu

en: Text transform
pl: Przekształcenie tekstu

en: The author of the current post.
pl: Autor tego wpisu.

en: The content separator controls the space between the featured image, title, content and entry meta.
pl: Separator treści kontroluje przestrzeń pomiędzy wyróżnionym obrazem, tytułem, treścią i informacjami o wpisie.

en: The content title of the current post/taxonomy.
pl: Tytuł treści bieżącego postu/taksonomii.

en: The entire collection of GeneratePress premium modules.
pl: Cała kolekcja modułów premium GeneratePress.

en: The published date of the current post.
pl: Data opublikowania bieżącego postu.

en: Theme options restored.
pl: Opcje motywu przywrócone.

en: This action can not be undone, are you sure?
pl: Nie możesz tego cofnąć, jesteś pewien?

en: This appears to be an invalid license key for GP Premium.
pl: To wygląda na zły klucz licencyjny dla GP Premium.

en: This element needs a location set within the Display Rules tab in order to display.
pl: Ten element wymaga ustawienia lokalizacji w zakładce Reguły wyświetlania.

en: This module has been deprecated. Deactivating it will remove it from this list.
pl: Ten moduł został uznany za przestarzały. Dezaktywacja spowoduje usunięcie go z tej listy.

en: This process makes changes to your database. If you have existing data, be sure to create a backup as a precaution.
pl: Ten proces wykonuje zmiany w Twojej bazie danych. Jeżeli posiadasz już jakieś dane, wykonaj kopie zapasową jako środek ostrożności.

en: This process restores your previous options, widgets and active plugins. It will also remove your imported content and CSS.
pl: Ten proces przywraca Twoje poprzednie ustawienia, widżety i aktywne wtyczki. Usunie to również zaimportowaną zawartość oraz CSS.

en: This site uses the following plugins.
pl: Ta strona używa następujących pluginów.

en: This will design your overlay by changing options in the Customizer for you. Once saved, this can not be undone.
pl: Spowoduje to zaprojektowanie Twojej nakładki, zmieniając opcje w edytorze. Po zapisaniu nie można tego cofnąć.

en: Top
pl: Góra

en: Top Bar
pl: Belka górna

en: Top Bar Padding
pl: Odstęp górnego paska

en: Top Padding
pl: Odstęp od góry

en: Transition
pl: Przejście

en: Type
pl: Typ

en: Typography
pl: Typografia

en: Un-link values
pl: Nie łącz wartości

en: Unable to execute PHP as %s is defined.
pl: Nie można wykonać PHP ponieważ %s jest ustawiony.

en: Update Element
pl: Aktualizuj Element

en: Update now.
pl: Aktualizuj teraz.

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Upload
pl: Wczytaj

en: Upload %s
pl: Prześlij %s

en: Use Navigation as Header
pl: Użyj nawigacji jako nagłówka

en: Use Sections
pl: Używaj sekcji

en: Use button to load more posts
pl: Użyj przycisku do wyświetlania kolejnych wpisów

en: Use infinite scroll
pl: Użyj nieskończonego przewijania

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Variants
pl: Warianty

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie pionowe

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie posty %s

en: View your shopping cart
pl: Zobacz swój koszyk

en: Visual
pl: Wizualny

en: Warning: This will delete your settings and can not be undone.
pl: Uwaga: To usunie Twoje ustawienia i nie może zostać cofnięte.

en: Why?
pl: Dlaczego?

en: Widget Padding
pl: Odstęp widżeta

en: Widget Title
pl: Tytuł widżeta

en: Widget Titles
pl: Tytuły widżetów

en: Widgets
pl: Widgety

en: Width
pl: Szerokość

[ctx: Width]
en: Contained
pl: Zwarta

[ctx: Width]
en: Contained (no padding)
pl: Zwarte (bez marginesów)

[ctx: Width]
en: Full
pl: Pełna

en: WooCommerce not activated.
pl: WooCommerce nie jest aktywowany.

en: Your license is not active for this URL.
pl: Twoja licencja nie jest aktywowana dla tego adresu URL.

en: Your license key expired on %s.
pl: Twój klucz licencyjny wygasł %s.

en: Your license key has been disabled.
pl: Twój klucz licencyjny został wyłączony.

en: Your license key has reached its activation limit.
pl: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji.

en: bold
pl: pogrubienie

en: capitalize
pl: z dużej litery

en: inherit
pl: dziedzicz

en: lowercase
pl: małe litery

en: none
pl: nic

en: normal
pl: normalna

en: out of 5
pl: z 5

en: uppercase
pl: duże litery
