GP Premium - en to uk_UA translation catalogue (391 entries)

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archive
uk_UA: %s Архів

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archives
uk_UA: %s Архіви

en: + More
uk_UA: + Більше

en: 0 Widgets
uk_UA: 0 Віджетів

en: 1 Widget
uk_UA: 1 Віджет

en: 100% Width
uk_UA: Ширина 100%

en: 2 Widgets
uk_UA: 2 Віджети

en: 3 Widgets
uk_UA: 3 Віджети

en: 4 Widgets
uk_UA: 4 Віджети

en: 404 Template
uk_UA: Шаблон 404

en: 5 Widgets
uk_UA: 5 Віджетів

en: Above Content Area
uk_UA: Над Областю вмісту

en: Above Title
uk_UA: Над Заголовком

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Add Location Rule
uk_UA: Додати Правило Місцезнаходження

en: Add Media
uk_UA: Додати медіафайл

en: Add New Element
uk_UA: Додати Новий Елемент

en: Add Section
uk_UA: Додати розділ

en: Add User Rule
uk_UA: Додати Правило Користувача

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Alignment
uk_UA: Вирівнювання

en: All Archives
uk_UA: Усі архиви

en: All Elements
uk_UA: Всі елементи

en: All Singular
uk_UA: Всі Однина

en: All Users
uk_UA: Всі користувачі

en: An error occurred, please try again.
uk_UA: Сталася помилка, спробуйте ще раз.

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Attachment
uk_UA: Додаток

en: Author Archives
uk_UA: Автор архівів

en: Automatic
uk_UA: Автоматично

en: Back to Top Button
uk_UA: Повернутися до Головной кнопки

en: Background
uk_UA: Тло

en: Background Color
uk_UA: Колір тла

en: Background Current
uk_UA: Поточний фон

en: Background Hover
uk_UA: Фонова навігація

en: Background Image
uk_UA: Зображення фону

en: Background Images
uk_UA: Фонові зображення

en: Background Overlay
uk_UA: Перекривання тла

en: Background Position
uk_UA: Позиція фону

en: Below Title
uk_UA: Під Заголовком

en: Blog
uk_UA: Блоґ

en: Body
uk_UA: Тіло

en: Both Sidebars
uk_UA: Обидів бічні панелі

en: Both Sidebars on Left
uk_UA: Обидві бічні панелі на Лівому

en: Both Sidebars on Right
uk_UA: Обидві бічні панелі на Правому

en: Bottom
uk_UA: Унизу

en: Bottom margin
uk_UA: Нижній вдіступ

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Buttons
uk_UA: Кнопки

en: Cancel
uk_UA: Відмінити

en: Center
uk_UA: Центр

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Choose Element Type
uk_UA: Виберіть Тип Елемента

en: Choose...
uk_UA: Виберіть...

en: Click to remove
uk_UA: Натисніть, щоб видалити.

en: Close
uk_UA: Закрити тему

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Columns
uk_UA: Стовпці

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Configure
uk_UA: Налаштування

en: Contain
uk_UA: Містити

en: Container
uk_UA: Контейнер

en: Container Width
uk_UA: Ширина контейнера

en: Content
uk_UA: Контент

en: Content (no sidebars)
uk_UA: Вміст (без бічної колонки)

en: Content / Sidebar
uk_UA: Вміст / Бічна колонка

en: Content / Sidebar / Sidebar
uk_UA: Вміст / Бічна колонка / Бічна колонка

en: Content Area
uk_UA: Зона контенту

en: Content Padding
uk_UA: Поліпшення вмісту

en: Content Title
uk_UA: Вміст заголовка

en: Content font size
uk_UA: Розмір шрифту вмісту

en: Content type
uk_UA: Тип вмісту

en: Copyright
uk_UA: Авторські права

en: Cover
uk_UA: Накривати

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom ID
uk_UA: Довільний ID

en: Date Archives
uk_UA: Архіви за датою

en: Deactivate
uk_UA: Деактивуйте

en: Default
uk_UA: Без обумовлення

en: Desktop
uk_UA: Настільний комп'ютер

en: Desktop only
uk_UA: Тільки ПК

en: Details
uk_UA: Деталі

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable Elements
uk_UA: Приховати Елементи

en: Display Rules
uk_UA: Правила Відображення

en: Display add to cart button
uk_UA: Показати кнопку Додати до кошика

en: Display breadcrumbs
uk_UA: Відображення хлібних крихт

en: Display cart in menu
uk_UA: Показати кошик у меню

en: Display comment count
uk_UA: Відобразити кількість коментарів

en: Display featured images
uk_UA: Відобразити найпопулярніші зображення

en: Display padding around images
uk_UA: Відображає відступ навколо зображень

en: Display page title
uk_UA: Показати назву сторінки

en: Display post author
uk_UA: Відображати автора статті

en: Display post categories
uk_UA: Відображати публікації категорії

en: Display post date
uk_UA: Відображати дату публікації

en: Display post navigation
uk_UA: Показати навігацію по посиланню

en: Display post tags
uk_UA: Показати теги записів

en: Display posts in columns
uk_UA: Показати повідомлення в стовпцях

en: Display posts in masonry grid
uk_UA: Відображати повідомлення в сітці кладки

en: Display price
uk_UA: Показати ціну

en: Display product image
uk_UA: Відобразити зображення продукту

en: Display product meta data
uk_UA: Відображати метадані продукту

en: Display product sorting
uk_UA: Відобразити сортування продукту

en: Display product tabs
uk_UA: Відобразити вкладки продукту

en: Display product title
uk_UA: Відобразити назву продукту

en: Display rating
uk_UA: Показати рейтинг

en: Display read more as button
uk_UA: Показати Читати далі як кнопку

en: Display related products
uk_UA: Відображати супутні товари

en: Display short description
uk_UA: Показати короткий опис

en: Display upsell products
uk_UA: Відобразити upsell продукти

en: Distraction-free mode
uk_UA: Режим безперешкодного доступу

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Edit Element
uk_UA: Редагувати Елемент

en: Elements
uk_UA: Елементи

en: Enable
uk_UA: Ввімкнути

en: Enter valid license key for automatic updates.
uk_UA: Введіть дійсний ліцензійний ключ для автоматичних оновлень.

en: Entire Site
uk_UA: Весь сайт

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Every %d Minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Excerpt
uk_UA: Витяг

en: Excerpt word count
uk_UA: Уривок кількість слів

en: Exclude
uk_UA: Виключити

en: Exclusions
uk_UA: Винятки

en: Execute PHP
uk_UA: Виконати PHP

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Settings
uk_UA: Експортувати Налаштування

en: Fade
uk_UA: Прозорість

en: Featured Image
uk_UA: Зображення сторінки

en: Featured Images
uk_UA: Головні зображення

en: Fixed
uk_UA: Фіксоване

en: Float Left
uk_UA: Притиснути вліво

en: Float Right
uk_UA: Притиснути вправо

en: Font family
uk_UA: Шрифт

en: Font size
uk_UA: Розмір шрифту

en: Font weight
uk_UA: Товщина шрифту

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Footer Area
uk_UA: Область футеру

en: Footer Widget Area
uk_UA: Нижня область віджетів

en: Footer Widgets
uk_UA: Віджети підвалу

en: Form Background
uk_UA: Колір Форми

en: Form Background Focus
uk_UA: Фокусу фону Форми

en: Form Border
uk_UA: Границя Форми

en: Form Border Focus
uk_UA: Границя Фокусу Форми

en: Form Text
uk_UA: Текст Форми

en: Form Text Focus
uk_UA: Текст фокусу Форми

en: Forms
uk_UA: Форми

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Full Content
uk_UA: Повний вміст

en: Full Screen
uk_UA: Повноекранний

en: Full Width
uk_UA: Повна ширина

en: GP Premium requires GeneratePress to be your active theme.
uk_UA: GP Premium вимагає GeneratePress бути вашою активною темою.

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Settings
uk_UA: Загальні Налаштування

en: GeneratePress Site Library
uk_UA: GeneratePress Бібліотека Сайтів

en: GeneratePress has an update available.
uk_UA: GeneratePress має доступне оновлення.

en: Go Back
uk_UA: Назад

en: Header
uk_UA: Верхній колонтитул

en: Header Background
uk_UA: Заголовок Фону

en: Header Padding
uk_UA: Заголовок відступ

en: Heading 1 (H1)
uk_UA: Заголовок 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
uk_UA: Заголовок 1 (H1) Колір

en: Heading 2 (H2)
uk_UA: Заголовок 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
uk_UA: Заголовок 2 (H2) Колір

en: Heading 3 (H3)
uk_UA: Заголовок 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
uk_UA: Заголовок 3 (H3) Колір

en: Heading 4 (H4)
uk_UA: Заголовок 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
uk_UA: Заголовок 4 (H4) Колір

en: Heading 5 (H5)
uk_UA: Заголовок 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
uk_UA: Заголовок 4 (H4) Колір

en: Heading 6 (H6)
uk_UA: Заголовок 6 (H6)

en: Headings
uk_UA: Заголовки

en: Height
uk_UA: Висота

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Hook
uk_UA: Гачок

en: Image Alignment
uk_UA: Вирівнювання зображень

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import Content
uk_UA: Імпортувати Вміст

en: Import Options
uk_UA: Імпорт Параметрів

en: Import Settings
uk_UA: Імпортувати налаштування

en: Inherit
uk_UA: Успадкувати

en: Initiate smooth scroll on anchor links using the <code>smooth-scroll</code> class.
uk_UA: Ініціюйте плавне прокручування на якірних посиланнях за допомогою класу <code>smooth-scroll</code> .

en: Inner Container
uk_UA: Внутренний контейнер

en: Install now.
uk_UA: Встановити зараз.

en: Invalid license.
uk_UA: Неприпустима ліцензія.

en: Javascript must be enabled to use Generate Sections
uk_UA: JavaScript мусить бути увімкненим, щоби використовувати цю функцію

en: Layout
uk_UA: Формат

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Left Sidebar
uk_UA: Лівий сайдбар

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: License activated.
uk_UA: Ліцензія активована.

en: License deactivated.
uk_UA: Ліцензія вимкнена.

en: Line height
uk_UA: Висота рядка

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Link Color
uk_UA: Колір посилань

en: Link Hover
uk_UA: Посилання на навігацію

en: Load more label
uk_UA: Завантажте більше ярлик

en: Loading label
uk_UA: Завантаження ярлик

en: Loading...
uk_UA: Завантаження…

en: Local
uk_UA: Місцевий

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Logged In
uk_UA: Увійшли в

en: Logged Out
uk_UA: Вихід

en: Logo
uk_UA: Лого

en: Make first post featured
uk_UA: Зробіть перший запис рекомендованим

en: Manual
uk_UA: Вручну

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Menu Item Height
uk_UA: Висота елементів меню

en: Menu Plus
uk_UA: Меню Plus

en: Merge
uk_UA: Об'єднати

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mobile Header
uk_UA: Мобільний заголовок

en: Mobile Header Logo
uk_UA: Логотип мобільного заголовка

en: Mobile only
uk_UA: Тільки Мобільний

en: Module activated.
uk_UA: Модуль активовано.

en: Module deactivated.
uk_UA: Модуль деактивовано.

[ctx: Module name]
en: Backgrounds
uk_UA: Фони

[ctx: Module name]
en: Blog
uk_UA: Блоґ

[ctx: Module name]
en: Copyright
uk_UA: Авторські права

[ctx: Module name]
en: Core
uk_UA: Ядро

[ctx: Module name]
en: GeneratePress Site
uk_UA: GeneratePress Сайт

[ctx: Module name]
en: Hooks
uk_UA: Хуки

[ctx: Module name]
en: Menu Plus
uk_UA: Меню Plus

[ctx: Module name]
en: Page Header
uk_UA: Заголовок сторінки

[ctx: Module name]
en: Secondary Navigation
uk_UA: Додаткова Навігація

[ctx: Module name]
en: Spacing
uk_UA: Відступи

en: Modules
uk_UA: Модулі

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
uk_UA: Текст

en: Navigation
uk_UA: Навігація

en: Navigation Item
uk_UA: Пункт навігації

en: Navigation Item Current
uk_UA: Пункт навігації Поточний

en: Navigation Item Hover
uk_UA: Пункт навігації Hover

en: Navigation Location
uk_UA: Місце навігації

en: Navigation Width
uk_UA: Ширина навігації

en: New Element
uk_UA: Новий елемент

en: Next
uk_UA: Наступні

en: Next Site
uk_UA: Наступний сайт

en: No Background Image
uk_UA: Без фонового зображення

en: No Navigation
uk_UA: Без навігації

en: No Repeat
uk_UA: Не повторювати

en: No Sidebars
uk_UA: Без Sidebars

en: None
uk_UA: Не вказано

en: Not receiving updates
uk_UA: Не отримувати оновлення

en: Not yet rated
uk_UA: Ще не оцінений

en: Off
uk_UA: Викл

en: On
uk_UA: Вкл

en: Padding
uk_UA: Заповнення

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Parallax
uk_UA: Паралакс

en: Parent Items
uk_UA: Батьківські елементи

en: Please upload a file to import
uk_UA: Завантажте файл для імпорту

en: Please upload a valid .json file
uk_UA: Завантажте дійсний файл .json

en: Plugins activated
uk_UA: Плагіни активовані

en: Position
uk_UA: Розміщення

[ctx: Post Type General Name]
en: Elements
uk_UA: Елементи

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Element
uk_UA: Елемент

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Preview
uk_UA: Передперегляд

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Previous Site
uk_UA: Попередній сайт

en: Price
uk_UA: Вартість

en: Primary Button Colors
uk_UA: Основні кольори кнопки

en: Primary Navigation
uk_UA: Первинна навігація

en: Primary Sub-Navigation
uk_UA: Основна Субнавігація

en: Primary button colors can be set <a href="#">here</a>.
uk_UA: Основні кольори кнопки можна встановити <a href="#">тут</a> .

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Product Columns
uk_UA: Колонки продукту

en: Product Title
uk_UA: Назва товару

en: Products Per Page
uk_UA: Товарів на сторінку

en: Rated %s out of 5
uk_UA: Оцінено в %s з 5

en: Read more
uk_UA: Докладніше

en: Read more label
uk_UA: Читати далі ярлик

en: Receive beta updates
uk_UA: Отримайте бета-версії оновлень

en: Receiving updates
uk_UA: Отримання оновлень

en: Refresh Sites
uk_UA: Оновити сайти

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove background image
uk_UA: Видалити фонове зображення

en: Remove unnecessary distractions like sidebars, footer widgets and sticky menus.
uk_UA: Вилучіть непотрібні відволікання, такі як бічні панелі, нижній колонтитул та спеціальні меню.

en: Repeat
uk_UA: Повторювати

en: Repeat x
uk_UA: Повторити х

en: Repeat y
uk_UA: Повторити y

en: Reset
uk_UA: Перезавантажити

en: Reset Settings
uk_UA: Скидання налаштувань

en: Retina Logo
uk_UA: Логотип Retina

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Right Sidebar
uk_UA: Правий сайдбар

en: Roles
uk_UA: Ролі

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Search Element
uk_UA: Пошук Елемента

en: Search Results
uk_UA: Результат пошуку

en: Secondary Menu
uk_UA: Додаткове меню

en: Secondary Navigation
uk_UA: Додаткова Навігація

en: Secondary Sub-Navigation
uk_UA: Вторинна субонавігація

en: Section
uk_UA: Розділ

en: Sections
uk_UA: Розділи

en: Separating Space
uk_UA: Розділення простору

en: Set background image
uk_UA: Встановити фонове зображення

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Shop
uk_UA: Магазин

en: Shopping Bag
uk_UA: Сумка

en: Shopping Basket
uk_UA: Кошик для покупок

en: Shopping Cart
uk_UA: Кошик

[ctx: Short name for meta box]
en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

en: Side
uk_UA: Сторона

en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

en: Sidebar / Content
uk_UA: Бічна колонка / Вміст

en: Sidebar / Content / Sidebar
uk_UA: Бічна колонка / Вміст / Бічна колонка

en: Sidebar / Sidebar / Content
uk_UA: Бічна колонка / Бічна колонка / Вміст

en: Sidebar Layout
uk_UA: Макет сайдбара

en: Sidebar Widgets
uk_UA: Віджети бокової колонки

en: Sidebars
uk_UA: Бічні колонки

en: Single
uk_UA: Одинарний

en: Single Product
uk_UA: Окремий товар

en: Site Header
uk_UA: Заголовок сайту

en: Site Library
uk_UA: Бібліотека сайту

en: Site Logo
uk_UA: Лого сайту

en: Site Tagline
uk_UA: Короткий опис сайту

en: Site Title
uk_UA: Заголовок сайту

en: Site options imported
uk_UA: Параметри Сайту імпортовано

en: Size (Auto)
uk_UA: Розмір (Авто)

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: Slide
uk_UA: Ковзання

en: Smooth scroll
uk_UA: Плавне прокручування

en: Spacing
uk_UA: Відступи

en: Static
uk_UA: Статичний

en: Sticky
uk_UA: Липкий

en: Sticky + Static
uk_UA: Липкий + Статичний

en: Sticky Navigation
uk_UA: Липка Навігація

en: Sub-Menu Items
uk_UA: Елементи Підменю

en: Sub-Navigation Item
uk_UA: Суб-навігація Елемент

en: Sub-Navigation Item Current
uk_UA: Суб-навігаційний Елемент Поточний

en: Sub-Navigation Item Hover
uk_UA: Суб-навігаційний елемент Наведіть курсор

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Tagline
uk_UA: Ключова фраза

en: Template Tags
uk_UA: Теги шаблону

en: Text
uk_UA: Текст

en: Text Alignment
uk_UA: Вирівнювання тексту

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Text Current
uk_UA: Текст поточний

en: Text Hover
uk_UA: Наведіть курсор на текст

en: Text transform
uk_UA: Перетворення тексту

en: The author of the current post.
uk_UA: Автор поточного посту.

en: The entire collection of GeneratePress premium modules.
uk_UA: Повна колекція преміум-модулів GeneratePress.

en: The published date of the current post.
uk_UA: Дата публікації поточного посту.

en: Theme Options
uk_UA: Налаштування теми

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
uk_UA: Доступна нова версія%1$s. %2$s переглянути %3$s деталі %4$s.

en: This appears to be an invalid license key for GP Premium.
uk_UA: Це, як видається, недійсний ліцензійний ключ для GP Premium.

en: This module has been deprecated. Deactivating it will remove it from this list.
uk_UA: Цей модуль застарілий. Деактивація буде видалити його з цього списку.

en: Tom Usborne
uk_UA: Том Усборн

en: Top
uk_UA: Угорі

en: Top Bar
uk_UA: Верхня панель

en: Transition
uk_UA: Перехід

en: Type
uk_UA: Тип

en: Typography
uk_UA: Друкарня

en: Update Element
uk_UA: Оновити Елемент

en: Update now.
uk_UA: Оновити зараз.

en: Updates
uk_UA: Оновлення

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Use button to load more posts
uk_UA: Використовуйте кнопку, щоб завантажити більше повідомлень

en: Use infinite scroll
uk_UA: Використовуйте нескінченну прокрутку

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Variants
uk_UA: Варіанти

en: Vertical Alignment
uk_UA: Вирівнювання по вертикалі

en: View all posts by %s
uk_UA: Подивитися всі записи автора %s

en: View your shopping cart
uk_UA: Переглянути кошик для покупок

en: Visual
uk_UA: Візуально

en: Warning: This will delete your settings and can not be undone.
uk_UA: Попередження: це призведе до видалення ваших налаштувань, і його не можна скасувати.

en: Widget Title
uk_UA: Заголовок теми

en: Widget Titles
uk_UA: Назви віджетів

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Width
uk_UA: Ширина

[ctx: Width]
en: Contained
uk_UA: Обмеженний

[ctx: Width]
en: Full
uk_UA: Повний

en: WooCommerce - Account
uk_UA: WooCommerce - Профіль

en: WooCommerce - Cart
uk_UA: WooCommerce - Кошик

en: WooCommerce - Checkout
uk_UA: WooCommerce - Оформлення

en: WooCommerce - Global
uk_UA: WooCommerce - Глобальні

en: WooCommerce - Product
uk_UA: WooCommerce - Продукт

en: WooCommerce - Shop
uk_UA: WooCommerce - Магазин

en: WooCommerce not activated.
uk_UA: WooCommerce не активовано.

en: You do not have permission to install plugin updates
uk_UA: Ви не маєте дозволу на встановлення оновлень плагінів

en: Your license is not active for this URL.
uk_UA: Ваша ліцензія не активна для цієї URL-адреси.

en: Your license key expired on %s.
uk_UA: Термін дії вашого ліцензійного ключа закінчився на %s.

en: Your license key has been disabled.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ було вимкнено.

en: Your license key has reached its activation limit.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ досяг межі активації.

en: Your site is ready to go!
uk_UA: Ваш сайт готовий піти!

en: none
uk_UA: ніхто

en: normal
uk_UA: звичайний

en: out of 5
uk_UA: з 5
